Тріумф юних футболістів

27 лютого в м.Тульчин проходили зональні змагння з футзалу не першість обласної ради ВФСТ «Колос» серед юнаків та дівчат, які проживають в сільській місцевості. Збірна команда юнаків була сформована з юнаків Брацлавської селищної ради та Ковалівської сільської ради.

Юних футболістів тренують учитель фізичного виховання Брацлавської ЗОШ №1 Балацький О.Г. та тренер – викладач ДЮСШ Карабін І.Б. Юні футболісти показали змістовну гру,вони не підвели своїх наставників і вийшли у фінал, який відбудеться цими вихідними у с.Мурафа Шаргородського району. У відбірковій групі змагались також команди Тульчинського та Могилів-Подільського районів. Наші спортсмени перемогли Могилів-Подільський район з рахунком 7:0 та зіграли в нічию 3:3 з Тульчинським районом. Побажаєм нашим футболістам відмінних стартів у фіналі.

Голова Немирівської районної організації ВФСТ «Колос»

Леонід Миговський