Cлідами відпрацювання Вишковецької сільської ради

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, а також попередження травмування та загибелі людей на них, 04 березня 2016 року працівниками відділення організації запобігання НС та заходів ЦЗ ДПРЧ-13 м. Немирів проведено відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї, особи що зловживають спиртними напоями, які проживають на території Вишковецької сільської ради, у яких в 2015 році та в поточному році виникли пожежі.

Як свідчить аналіз пожеж в ряди погорільців попадають особи так званої „групи ризику” (одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї та громадяни, що зловживають спиртними напоями).

За 2015 рік на території Немирівського району виникло 52 пожеж, якими нанесено матеріальний збиток на суму 1мл. 109 тис. грн.  Внаслідок пожеж знищено та пошкоджено житлові та господарські будівлі громадян.

Станом на 10.03.16 р. на території району виникло 9 пожеж, якими нанесено матеріальний збиток 136980 грн. Під час пожеж та загорянь загинуло 2 особи.

Метою даного заходу було проведення відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї, особи. що зловживають спиртними напоями

Під час відпрацювання даного населеного пункту були задіяні працівники ДПРЧ – 13

м. Немирів, позаштатні інспектори при сільській раді, депутати сільської ради та актив села.

В ході відпрацювання на загальних зборах в Забужанському фельдшерському пункті, Вишковецькій сільській раді, Вишковецькому відділенні зв’язку, Вишковецькому будинку культури та Вишковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіди на тему: “Попередження виникнення пожеж, а також інших надзвичайних подій та  травмування і загибелі людей на пожежах та водних об’єктах”. У житловому секторі було проведено роз’яснювальну роботу із врученням пам’яток щодо виконання елементарних правил пожежної безпеки: щоб вчасно проводились планово-попереджувальні ремонтні роботи нагрівальних печей та димарів, користуванні громадянами відкритим вогнем, щоб пильно слідкували за дітьми, не залишали дітей без догляду біля газових опалювальних та нагрівальних приладів.

Шановні громадяни!

З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району звертається до усіх жителів району:

• Не встановлюйте замість запобіжника , що перегорів “жучки”, або перемички – це загрожує пожежею.
  • Електропобутові прилади встановлювати на жаростійких підставках;
  • Не вмикайте в одну розетку одночасно декілька потужних споживачів струму;
  • Не залишайте без нагляду увімкнений телевізор та інші електронагрівальні прилади;
  • Виходячи з дому, переконайтеся чи не залишилися увімкненні світло або електроприлади;
  • здійсніть ретельний огляд димарів, опалювальних печей, не допускайте їх перекалу і не залишайте їх без нагляду дорослих в процесі топки;
  • не розташовуйте впритул до грубок і печей ліжка, дивани, та інші легкозаймисті домашні речі;
  • не залишайте без нагляду дорослих в домівках дітей, особливо коли в приміщеннях топляться грубки та використовуються інші нагрівальні та побутові електроприлади;

Пам’ятайте, що на попередження пожежі потрібно значно менше часу та коштів, ніж на її гасіння.

Будьте обережними!

Бережіть своє життя та майно від вогню!

Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району