Обласна колегія по підсумках роботи за 2015 рік в галузі фізичної культури та спорту

11.03.2016 року в Вінницькій обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії по підсумках роботи за 2015 рік в галузі фізичної культури та спорту. За підсумками обласного рейтингу 2015 року з видів спорту серед районів першої групи Немирівський район зайняв почесне IIмісце.

Відділ сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації за високі досягнення у розвитку фізичної культури та спорту був нагороджений кубком та почесною грамотою управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Немирівська дитячо-юнацька спортивна школа зайняла почесне III місце у рейтингу серед усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл області та нагороджена кубком та почесною грамотою управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Вихованець Немирівської дитячо-юнацької школи, чемпіон Світу з пауерліфтингу, Іван Чупринко визнаний одним із найкращих спортсменів збірної області та збірної України. За високі досягнення  на чемпіонатах Європи та Світу  був нагороджений почесною грамотою управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та подарунком.

Велика подяка усім спортсменам та фахівцям в  галузі  фізичної культури та спорту нашого району, адже саме завдяки вашій щоденній наполегливій праці,  досягненню вами високих результатів наш район займає високі почесні призові місця.  Районна державна адміністрація та районна рада і надалі сприятимуть підтримці та розвитку галузі фізичної культури та спорту для підготовки підростаючих молодих спортсменів, майбутнього покоління нашої Держави.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту В.В.Астаніна