Немирівщина відзначила 72-гу річницю визволення від нацистських окупантів

Близько дев’яти тисяч наших земляків віддали життя за волю і перемогу у Другій світовій війні, борючись проти спільного ворога – нацизму. У кінці липня 41-го – Немирівщина була окупована. Багато горя, біди і болю бачила наша земля за ті роки, доки 15 березня 44-го року Немирів був повністю визволений від німецьких загарбників.

Цієї весни – минає 72 рік від нашої, районної перемоги. І представники владних структур району та міста, громадськості, учасники антитерористичної операції – на знак шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків і меморіалів воїнам, загиблим у німецько-радянській війні, а також відвідали й могилу загиблого в зоні АТО немирівчанина Миколи Янюка.

Глибока вдячність ветеранам, котрі боронили наші землі у тій війні. І як не прикро, але людство не робить висновки із помилок історії: знову проливається кров на сході нашої держави. Дай Бог, аби ми швидко відзначали день перемоги не лише над нацистськими загарбниками, але й – над російськими.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації