Вони – Герої нашої країни

Автор: Адмін вкл. .

3 березня НВК №1 міста Немирова зустрічала дуже шановних гостей. Це були не просто люди, це були бійці, які захищають Україну у війні ХХІ століття, у війні на сході, у братовбивчій війні, в АТО. Називайте так, як вам подобається, але сенс залишається один і той самий: вони – Герої нашої країни.

Бійці антитерористичної операції приїхали до нас не просто розповісти про себе та воєнні будні на фронті. Перш  за все вони мали навчальну ціль. Борони нас Боже і нехай нам ніколи не знадобиться те, що воїни нам показали і про що розповіли, але інформація була надзвичайно необхідною, корисною та актуальною. Учням розповіли як правильно поводитися зі зброєю, розбирати і збирати автомат, які є тактики бою та в яких випадках вони застосовуються. Безцінний досвід зокрема отримали дівчата. Для них був проведений інструктаж як правильно накладати джгути різних типів при кровотечах, як застосовувати шини та надавати деяку іншу медичну допомогу. Розповіли також як правильно себе поводити і якими правилами керуватися. Не раз було наголошено: « Перш за все -  особиста безпека і доцільність ваших дій».

Не зважаючи на важкі місяці проведені на сході, бійці зберігають оптимізм та жартують. Вони змогли доволі м’яко показати нам зовсім маленьку частину жорстокої війни. Ми навіть не можемо уявити, що довелося пережити цим людям і як зараз живуть їх побратими. А скільки  відваги, сили, відчутого болю та втрат ховається всередині  цих, на перший погляд, звичайних чоловіків. Ми сподіваємося що, колись в серцях наших героїв від величезного суму залишиться лишень невеличкий слід, а їх очі більше ніколи не побачать як падає побратим від ворожої кулі.

Бажаємо Вам, наші захисники, наснаги й надалі захищати нас. Від щирого серця дякуємо Вам за відвагу й сміливість. Таких людей не так багато. Кожен Ваш крок, кожен вчинок заслуговують найвищих почестей і людської поваги, тому низько схиляємося перед Вами, наші захисники, наші воїни.  Хай Бог благословляє й оберігає всіх Вас!Дякуємо Вам за все.

Слава Україні!


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT