Семінар бібліотекарів у Медвежанській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Автор: Адмін вкл. .

22 лютого 2016 р. у Медвежанській ЗОШ проходив районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Екологія і краєзнавство в умовах роботи шкільної бібліотеки»

Згідно плану роботи семінару відбулася презентація навчально-виховного закладу у вигляді екскурсії в музей воїна-інтернаціоналіста П.Козоріза, який функціонує у школі з 1986 року. Завідуюча музеєм Крушельницька Т.М.  та екскурсоводи (учень 6 класу Дідух Максим  і учениця 7 класу Столяренко Юлія) провели для учасників семінару цікаву і змістовну екскурсію, розповіли про життя воїна-афганця, про події на Сході України.

Учасники семінару ознайомились з презентацією досвіду еколого-краєзнавчої роботи, у якій було представлено основні заходи в цьому напрямку виховання учнів, та навчальними посібниками з краєзнавства та екології учителів біології та географії Фриз Г.В. і Фриз-Дужак О.В.

Шкільний бібліотекар Бондаренко Л.Г. і учні школи підготували і провели виховний захід на тему: «Мову рідної природи пізнавати серцем вчись», в якому закликали усіх присутніх слухати душу природи, як душу людини, пізнавати її загадкове життя, любити і берегти її, тільки тоді ми збережемо світ. Адже ми, як рослиниі тварини, є частинкою природи, її невід'ємною складовою. Учасники ансамблю «Чарівничка» під керівництвом учителя музики Запорожець Н.В. виконали пісні на екологічну тематику.

Цікавими і змістовними були розповіді під час обміну досвідом роботи шкільних бібліотекарів Мазепи Г.В. (Вишковецька ЗОШ І-ІІІ степенів), Чернецької Г.В. (Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Корчевської Л.А. (Брацлавський НВК). Вони ознайомили присутніх, як в умовах роботи шкільної бібліотеки вони використовують екологію і краєзнавство.

Про огляд публікацій у фахових періодичних виданнях розповіла бібліотекар НВК №1 м.Немирова Кириленко В.В. Методист КЗ «Немирівський РМК» Януш І.М. повідомила присутнім про участь учителів загальноосвітніх шкіл у конкурсному відборі оригінал-макетів підручників для учнів 8-х класів.


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT