Доля Кобзаря

З  07 березня по 11 березня 2016 року у Криковецькій школі був організований історично-літературний тиждень вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка.  У навчальному закладі проведені різноманітні заходи з метою поглиблення особистих знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова.

Приємно відмітити, що учні усіх класів активно долучилися до відзначення Шевченківських днів. У школі була організована виставка малюнків до творів Тараса Шевченка «Шевченко очима дітей».

10 березня відбувся перегляд документального фільму для учнів 8 – 11-х класів "Великі українці. Тарас Шевченко" , 11 березня серед учнів 5-11 класів проводилася інтелектуальна гра "Найрозумніший" на тему: "Життя і творчість Т.Шевченка".

А на завершення тематичного тижня у актовому залі школи було проведено загальношкільне свято – літературно-музична композиція «Доля Кобзаря», під час якого учні 5-11 класів показали інсценівки про життя Тараса Григоровича, декламували вірші поета, співали пісень, а також переглянули мультимедійну презентацію про життя і творчість поета.

На загальношкільній лінійці при підведенні підсумків тематичного тижня були відзначені  дипломами школярі, які брали найактивнішу участь у заходах Шевченківських днів. Їх нагороджено невеличкими подарунками.