Актуальність виплати заробітної плати на постійному контролі районної державної адміністрації

15.03.2016 року в районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Погорелюка Ю. М. відбулась тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На нараді було заслухано керівників-боржників з питань погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України по сплаті страхових внесків та фактичних витрат на виплату  та доставку пільгових пенсій, а також відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  В.М. Коваленко