Спорт сильних та мужніх

Автор: Адмін вкл. .

12 - 13 березня в м.Вінниця в спортивному комплексі "Колос" проходив Чемпіонат Вінницької обалсті з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. В даних змаганнях приймали участь понад 100 учасників. Тут змагалися Чемпіони України, призери Європи, Майстри спорту України.

  Збірну команду Немирівського району придставляли двома командами (46 спортсменів). Команди району успішно виступили в даних змаганнях, де здобули 25 перших місць та 20 спортсменів стали призерами району. Особливо хочеться відмітити спортсменів з Райгорода: Ситковецького Сергія, який став чемпіоном, Білозора Дмитра - став призером та Міщенко Сергія (6 місце). Ці юнаки за власної ініціативи обладнали у Райгороді спортивну кімнату. Наші спортсмени Шкарапута Ірина, Коломієць Віталій, Тетерук Олександр  підтвердили нормативи Майстрів спорту України.

  Високий результат спортсмени показали завдячуючи клопіткій праці тренерів з пауерліфтингу Мохнику Вадиму Андрійовичу, Миговському Леоніду Михайловичу та Чупринко Івану Юхимовичу. Наступний етап наших змагань - міжнародні змагання де наші вихованці будуть захищати честь держави на Міжнародних змаганнях. Побажаємо їм відмінних спортивних злетів та перемог.

Головний спеціаліст відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Максим Костенко


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT