Спорт сильних та мужніх

12 - 13 березня в м.Вінниця в спортивному комплексі "Колос" проходив Чемпіонат Вінницької обалсті з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. В даних змаганнях приймали участь понад 100 учасників. Тут змагалися Чемпіони України, призери Європи, Майстри спорту України.

Збірну команду Немирівського району придставляли двома командами (46 спортсменів). Команди району успішно виступили в даних змаганнях, де здобули 25 перших місць та 20 спортсменів стали призерами району. Особливо хочеться відмітити спортсменів з Райгорода: Ситковецького Сергія, який став чемпіоном, Білозора Дмитра - став призером та Міщенко Сергія (6 місце). Ці юнаки за власної ініціативи обладнали у Райгороді спортивну кімнату. Наші спортсмени Шкарапута Ірина, Коломієць Віталій, Тетерук Олександр  підтвердили нормативи Майстрів спорту України.

Високий результат спортсмени показали завдячуючи клопіткій праці тренерів з пауерліфтингу Мохнику Вадиму Андрійовичу, Миговському Леоніду Михайловичу та Чупринко Івану Юхимовичу. Наступний етап наших змагань - міжнародні змагання де наші вихованці будуть захищати честь держави на Міжнародних змаганнях. Побажаємо їм відмінних спортивних злетів та перемог.

Головний спеціаліст відділу сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Максим Костенко