В районі розпочато виконання заходів з благоустрою

Автор: Адмін вкл. .

     Головою Немирівської райдержадміністрації Погорелюком Ю.М. прийнято розпорядження від 14 березня 2016 року № 55 “Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів і прилеглих до них територій по Немирівському району“ (розпорядження додається).

Розпорядженням затверджено заходи з упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану житлових будинків та прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення (вокзали, станції, парки, пляжі, рекреаційні зони); упорядкування вулиць, доріг та придорожніх смуг; озеленення населених пунктів; проведення  очистки берегів річок, ставків від сміття; виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ в зелених зонах населених пунктів та зонах відпочинку населення; упорядкування та благоустрою кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів тощо

23 квітня 2016 року  планується провести акцію "День довкілля" в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля". Даний захід буде завершальним етапом весняної акції з благоустрою.

Розпорядження про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів і прилеглих до них територій по Немирівському району (скачати розпорядження)

   Відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT