Бронзові призери з футзалу

5 березня в с.Мурафа Шаргородського району проходив фінал Чемпіонату обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2003 – 2004 р.н, які проживають в сільській місцевості. Збірна команда нашого району була сформована з юнаків Ковалівської сільської ради та Брацлавської селищної ради.

Всі діти навчаються у школах даних територіальних громад. Щоб потрапити на фінальні змагання нашим юним спортсменам необхідно було вибороти путівку у фінал на зональних змаганнях, де вони зі своїм завданням справились - перемогли команду Могилів-Подільського та Тульчинського району.

Розпочались змагання з напруженої боротьби, де наші юнаки перемогли команду Піщанського району. У фіналі вони поступились команді Тиврівського району і у підсумку стали бронзовими призерами. Всі учасники змагань були нагороджені пам’ятними медалями та грамотами.Слід відмітити злагоджену гру наших юнаків: Гончарука Антона, Джалімова Артема, Мокринчука Олександра, Лойзик Андрія, Гонтарука Віталія, Дідура Максима, Безмощука Владислава, Рудковського Дмитра, Чухно Валерія, Чухрова Михайла, Гаврих Василя, Яхно Руслана. Також їх тренерів: вчителяфізичного виховання Брацлавської ЗОШ Балацького Олександра Григоровича та тренера-викладача Немирівської ДЮСШ Карабіна Івана Борисовича. Гостинно прийняли фіналістів змагань у с.Мурафа, де крім змагань відбувались культурні заходи, а також всі наші юнаки мали змогу поплавати в басейні.
  Хочеться винести подяку начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Астаніній Валентині Вацлавівні за те, що зуміла занйти кошти для участі наших юних спортсменів у фінальних змаганнях.

Голова районної організації Всеукраїнського
фізкультурно-спортивного товариства «Колос»