Пройшло засідання районної спостережної комісії

15.03.2016 року у залі засідань Немирівської районної державної адміністрації проведено засідання районної спостережної комісії. Відкрив і провів засідання заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії П.В.Бугаков.

На комісії були присутні члени комісії, старший інспектор Немирівського

РВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області капітан внутрішньої служби М.В.Вахній, інспектор Немирівського РВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області старший лейтенант  внутрішньої служби М.П.Семеренко,  засуджені особи.

На засіданні комісії розглянуті питання про заміну невідбутої частини покарання у вигляді виправних робіт штрафом двох засуджених та про забезпечення працевлаштування громадян, звільнених з місць позбавлення волі.

Членами комісії проаналізовано озвучені питання, за наслідками засідання прийнято відповідні рішення.

Підвів підсумки роботи районної спостережної комісії заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії П. В. Бугаков, який наголосив, що з метою профілактики злочинів та правопорушень серед осіб, які умовно-достроково були  звільнені з місць позбавлення волі постійно тримати на контролі  питання працевлаштування.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т. М. Топольська