18 березня у Немирові відбудеться зустріч із Вінницькою правозахисною групою

Вінницька  міська  громадська організація  «Вінницька правозахисна група» надає послуги у сфері права в проекті Датської Ради у справах біженців «Юридичної підтримки внутрішньо-переміщених осіб та постраждалих від  конфліктів населення в Україні». Проект включає  надання безоплатної  юридичної підтримки ВПО (внутрішньо-переміщені особи) та постраждалому

від конфлікту населенню в Україні на території м. Вінниці та Вінницької області в період часу з 10 лютого до 30 квітня 2016 року.

В рамках проекту ВПО та постраждалому від конфлікту населенню  в Україні будуть надаватись юридичні консультації зі спеціальних юридичних питань, що випливають із  життєдіяльності ВПО включаючи питання житла, землі та майна, питання сімейного законодавства (розлучення, аліменти, позбавлення батьківства,  надання дозволу на вивіз дитини за кордон), поновлення втрачених документів (свідоцтва про  право власності, трудових книжок), підтвердження юридичних фактів (факту смерті, що мало місце на території  зони АТО, та інші),  юридична допомога в складанні процесуальних документів для звернення до суду,  а також з інших питань.

Представники Вінницької правозахисної  групи мають можливість провести вказану зустріч та надати юридичні консультації  в м. Немирів  18.03.2016р. в приміщенні будинку культури в малому залі о 10 годині.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації