Відбулось засідання міжвідомчої ради

16 березня 2016 року відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Одним із основних напрямків роботи районного центру є здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Щомісяця на засіданні ради розглядаються проблемні питання сімей та шляхи їх вирішення.
  У ході соціального супроводу сім’ям надається консультативна допомога, сприяння у оформленні документів, соціальних виплат гарантованих державою.
  Соціальний супровід з боку соціального працівника виступає як комплексна соціальна допомога клієнту, що планується на підставі індивідуального діагностування потреб і ресурсів клієнта і здійснюється на підставі активної взаємодії працівника і клієнта. Завдання соціального супроводу – створення умов, за яких клієнт має змогу самостійно вирішувати власні життєві проблеми.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді