Відбір кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом

В рамках  прийнятого спільного рішення між військовим комісаром Немирівського районного військового комісаріату та  Немирівським районним центром зайнятості щодо організації відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, Немирівський районний центр

зайнятості щочетверга та щоп»ятниці проводить інформаційні заходи з питань військової служби за контрактом.

Також, 16 березня 2016 року в приміщені центру зайнятості, відділ по роботі з роботодавцями організував презентацію роботодавця – Немирівського райвійськомату.  Виступила начальник відділення зв»язку та інформації Наталя Фабіян. Змістовно і вичерпно вона розповіла присутнім про відбір, прийняття та умови проходження громадянами України військової служби за контрактом, гендерні аспекти служби за контрактом, про попит на робочу силу (вакансії) в військових частинах. Відповіла на запитання безробітних про оплату праці та соціальне забезпечення військовослужбовців.

За результатами проведеної роботи в Немирівському РЦЗ  3 безробітних підписали контракт і проходять службу, 2 безробітних, в т.ч. жінка дали згоду на проходження військової служби за контрактом.

Людмила Мельник, директор Немирівського РЦЗ