Орден «За заслуги ІІІ ступеня» присвоєно загиблому бійцеві АТО із Немирівщини

Автор: Адмін вкл. .

У важкий час війни нашим патріотам доводиться захищати кордони і суверенність України, і, на жаль, не всі повертаються додому живими. Так, наш земляк солдат Руслан Заєць, який служив у зоні антитерористичної операції, пішовши туди добровольцем, загинув 19 травня 2015 року під час руху БРДМ (підірвався на міні).

Указом Президента України Руслан Заєць посмертно удостоєний орденом «За заслуги ІІІ ступеня». Пам’ятний знак та посвідчення до нього батькам героя вручив голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк: «Ми дякуємо вам за сина-патріота. На жаль, війна забрала його. Дав би Бог, щоб наші хлопці більше не гинули!».

Батьки покійного ковалівчани Микола Іванович та Людмила Борисівна чекають із зони АТО ще одного сина – Сергія, він служить в одній зі штурмових бригад вже майже 9 місяців. Рідня молиться, аби він повернувся додому живим і здоровим, як і всі інші сини нашої країни, і аби по-швидше закінчилося те пекло на сході держави.  

Через кілька місяців будуть вже роковини після трагічної смерті Руслана Зайця. Царство Небесне йому і усім полеглим на полі бою.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT