ТОВ «Веселка Л» відкрила двері для безробітних

Автор: Адмін вкл. .

     Небагато в районі є підприємств, які зуміли пережити всі економічні негаразди останніх десятиліть  та продовжувати виробляти продукцію, безперебійно сплачувати заробітну плату, соціальні  платежі  до теперішнього часу.  Йдеться про швейну фабрику ТОВ «Веселка Л»,  яку  продовж останніх 45 років очолює мудрий та підприємливий керівник Лерман Петро Семенович. Саме завдяки йому, сьогодні фабрика має замовлення на виготовлення продукції, чітко налагоджена система постачання сировини та збуту готових виробів, отже є потреба в працівниках.  Тому  Немирівський районний центр зайнятості, при потребі, завжди проводить роботу щодо підбору працівників на існуючі вакансії. 

          Нещодавно, підприємство заявило про потребу в працівниках – швачки та електрика, тому  22.03.2016 року, безпосередньо на виробництві, проводилась презентація роботи ТОВ «Веселка Л» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Керівник ТОВ «Веселка Л» Лерман Петро Семенович забезпечив підвезення безробітних до фабрики автобусом підприємства. Головний інженер підприємства Мороз Олена Михайлівна покроково ознайомила присутніх з виробничими процесами – від розкрійного цеху до виробництва готових виробів: спецодягу для працівників металургійних підприємств, військового одягу.  Кожен мав можливість поспілкуватись з працівниками (деякі з них такиж були працевлаштовані за сприянням центру зайнятості) , керівниками виробничих підрозділів, ознайомитись з умовами праці на кожному робочому місці. 

         Керівник фабрики Лерман П.С. розповів про рівень заробітної, соціальне забезпечення працівників(здешевлене харчування, наявність крамниці на території, надання подарунків до свят та ювілеїв і т.п.),  транспортне обслуговування, житлове забезпечення одиноких, можливості професійної підготовки та підвищення кваліфікації безпосередньо на виробництві, відповів на запитання та висловив  про  готовність всебічної підтримки  сумлінних працівників. 

        В заході прийняли участь близько 40 безробітних  і є сподівання, що для деяких з них це буде напрямком для  працевлаштування.            

     Людмила Мельник, директор Немирівського РЦЗ

      


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT