Немирівчани візьмуть участь у навчальних зборах із військовозобов’язаними

Автор: Адмін вкл. .

24 березня близько сорока чоловіків із Немирівщини відправились на навчальні збори практичного призову військовозобов’язаних. Дружини та рідні прийшли до районного військового комісаріату провести своїх захисників.

Збори будуть проводитись в Гайсині на базі військової частини у період із 24 березня до 2 квітня, тобто 10 днів. Ці заходи відбуваються з метою підвищення обороноздатності держави, зокрема для отримання навичок із військово-облікових спеціальностей. Належним вишкілом та досвідом ділитимуться представники бойових військових частин, учасники антитерористичної операції, учасники бойових дій, волонтери.

У даних навчальних зборах будуть задіяні військовозобов’язані практично з кожного району Вінниччини. Для немирівчан такі навчання – проходитимуть вперше, на відміну від деяких інших регіонів нашої області. Формою та одягом чоловіків забезпечує обласна державна адміністрація, а харчуватись та проживати у військовій частині курсанти будуть за рахунок державного бюджету. За усіма призваними зберігається місце роботи, займана посада та середня заробітна плата.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT