Немирівчани візьмуть участь у навчальних зборах із військовозобов’язаними

24 березня близько сорока чоловіків із Немирівщини відправились на навчальні збори практичного призову військовозобов’язаних. Дружини та рідні прийшли до районного військового комісаріату провести своїх захисників.

Збори будуть проводитись в Гайсині на базі військової частини у період із 24 березня до 2 квітня, тобто 10 днів. Ці заходи відбуваються з метою підвищення обороноздатності держави, зокрема для отримання навичок із військово-облікових спеціальностей. Належним вишкілом та досвідом ділитимуться представники бойових військових частин, учасники антитерористичної операції, учасники бойових дій, волонтери.

У даних навчальних зборах будуть задіяні військовозобов’язані практично з кожного району Вінниччини. Для немирівчан такі навчання – проходитимуть вперше, на відміну від деяких інших регіонів нашої області. Формою та одягом чоловіків забезпечує обласна державна адміністрація, а харчуватись та проживати у військовій частині курсанти будуть за рахунок державного бюджету. За усіма призваними зберігається місце роботи, займана посада та середня заробітна плата.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації