Змагання з волейболу

20 березня 2016 р в м.Немирів проходив Чемпіонат обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з волейболу серед чоловіків старших 40 років.

До нашого міста з’їхались ветерани волейболу Вінницької області, які в свій час грали у Вищих волейбольних лігах, були тренерами з волейболу, вихованцями спортивних шкіл з волейболу. Немирівщина зібрала більше ста учасників змагань.
   Змагання проходили у трьох спортивних залах, де учасники виборювали право змагатись у фінальній частині змагань. Красиві змістовні ігри у відбірковому турнірі показали команди першої групи: Крижопільського, Іллінецького, Тиврівського районів, другої групи- Вінницького, Тростянецького та Чернівецького районів, а також третьої групи - Немирівського, Жмеринського та Тростянецького районів.
  У фіналі змагались команди Немирівського, Крижопільського, Тростянецького та Жмеринського районів. По праву перше місце виборола команда Крижопільського району, на другому місці спортсмени Тростянецького району, третю сходинку п’єдесталу зайняла команда Немирівського району.
  Слід відмітити, що команда нашого району була сформована з ветеранів селища Брацлава та Немирова. Красиву гру показали усі гравці нашої команди: Сопільник Василь, Тушевський Юрій, Рябошапка Олександр, Бурдюг Микола, Звонарьов Олександр, Звонарьов Генадій, Марухно Віктор, Чередник Павло, Пелішенко Олександр, Нікіфоренко Валентин. Побажаєм їм міцного здоров’я і продовжувати свої славні традиції.
  Наступні змагання серед ветеранів відбудуться у м.Вінниці у віковій групі старше 50 років. Наша команда також братимуть участь у цих змаганнях, які будуть проходити 2 квітня 2016 р.

Голова районної організації ВФСТ «Колос» Леонід Миговський