Шановні жителі Немирівщини!

Події, які відбуваються в Україні останні два роки, увійдуть в новітню історію держави. Майдан гідності та антитерористична операція забрали життя патріотів нашої країни і, зокрема, Немирівського району. Щоб вшанувати і увіковічнити пам'ять про них, громадськість Немирівського району ініціює будівництво пам'ятного знаку Героям "Небесної сотні" та Героям АТО у м. Немирові.

"Немирівська організація ветеранів антитерористичної операції" просить Вас допомогти фінансово для виготовлення та встановлення пам'ятного знаку.

НАШІ РЕКВІЗИТИ:

ГО «Немирівська організація ветеранів антитерористичної операції»

КОД ЄДРПОУ – 39857483

Адреса: м.Немирів, вул. Леніна 23

р/р – 26009576734800 в ПАТ «УкрСиббанк»

МФО - 351005

З повагою голова "НОВАТО"                                              Богдан Осадчий

*Примітка: в призначені платежу вказувати "на пам'ятник Героям "Небесної сотні" та Героям АТО".