Відкриття котельні у немирівському навчально-виховному комплексі №2

Увесь шкільний колектив Немирівського навчально-виховного комплексу №2 м. Немирів грівся цієї зими вже власним теплом: введена в експлуатацію нова котельня на альтернативному виді палива, будівництво якої розпочалось ще у 2013 році.

Тематичне свято з нагоди цього та урочисте перерізання стрічки відбулось 24 березня. На захід були запрошені представники районного та міського керівництва, спонсори, будівельники, були присутні педагогічний, учнівський і батьківський колективи та обслуговуючий персонал.

Директор школи Тетяна Гудима подякувала усім, хто долучився до будівництва цього об’єкту – і матеріально, і фізично: «Сьогодні ми дуже вдячні усім вам за те, що весь цей час були поряд, допомагали. Для нас це велика подія. Адже ми переживаємо за температурний режим у школі. Якщо минулого року температура повітря в наших класах досягала лише максимум 12-15 градусів тепла, то в цьому році – маємо 20-22 градуси. І ще величезним плюсом є саме те, що котельня побудована на альтернативному виді палива, а це дозволяє значно економити кошти».

Голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, міський голова Віктор Качур та голова батьківського комітету Олександр Донець привітали усю шкільну родину із цією гарною подією в житті навчально-виховного комплексу, подякували усім учасникам процесу, зокрема – директору за ініціативність та наполегливість.

Усі, хто брав участь у побудові даного об’єкту, були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також Подяками від імені дирекції школи. Зокрема, разом із відзнаками всі отримали святкові сувеніри, зроблені руками учнів цього навчального закладу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації