Лісники долучились до облагородження навколишніх територій

Коли постає питання облагородження навколишніх територій, то кожен має із совістю підходити до даного питання, адже всі бажають проживати у чистому і достойному середовищі. Тому, до прибирання і так званих суботників долучаються всі організації й нашого району, і їхньому числі – дочірнє підприємство"Немирівський райагроліс" Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс".

Так, 25 березня дане підприємство допомогло почистити частину придорожньої лісової посадки від с.Чавульське до с. Дубівець. Працівники дочірнього підприємства райагроліс спільно із працівниками райдержадміністрації виконали відповідні роботи за допомогою спеціальної техніки, бензопил, кущорізів у межах близько півтора кілометра.

«Якість роботи була досить продуктивною, і, мабуть, усі помітили на скільки ця придорожня частина має окультурений вигляд. У середу була зроблена частина дороги, закріплена за нашою організацією, а у п’ятницю було зроблено те, що підлягало прибиранню районною державною адміністрацією. Я думаю, що така співпраця та розуміння тих завдань, які стоять,  тільки сприяють для того, аби наше довкілля було чистим, і таким чином ми підготуємось до весни», – розповів директор дочірнього підприємства "Немирівський райагроліс" Станіслав Шидловський. Він відзначив сумлінну роботу працівників, зокрема, лісника Муховецького лісного обходу Володимира Ємеця, лісника Сокілецького лісного обходу Анатолія Передеру, майстра лісу Павла Гунька, лісничого Ігора Корчевського та інших.

Немирівська районна державна адміністрація висловлює подяку колективу підприємства та його керівництву за допомогу та співпрацю.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації