До уваги органів місцевого самоврядування

Автор: Адмін вкл. .

З метою координації дій та передачі повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб що делегуються виконавчим органам сільських, селищної рад управління економіки інформує про контактних осіб ДМС щодо:

- функціонування реєстрів, вимог до програмного забезпечення реєстрів територіальних громад та стандартів обміну даними між такими реєстрами:

Двойленко Іван Володимирович – директор Департаменту інформатизації, телекомунікацій та захисту інформації, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 253-0907;

Сировець Сергій Васильович – заступник директора Департаменту – начальник відділу експлуатації програмно-технічних комплексів, інформаційно-телекомунікаційних систем та обробки інформації Департаменту інформатизації, телекомунікацій та захисту інформації, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 253-0950;

застосування правил здійснення реєстрації місця проживання, форм необхідних для цього документів:

  Палієнко Олена Іванівна – начальник відділу реєстрації Департаменту з питань громадянства, реєстрації та роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 289-5049. 

Управління економіки райдержадміністрації


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT