Казкова Країна добра і краси

На екскурсію до районної бібліотеки для дітей завітали учні 1-А класу НВК № 1 (класовод Макарчук А.В.). Діти разом з бібліографом дитячої бібліотеки  Петровою Л. О "здійснили подорож" дитячою книгозбірнею, в якій познайомилися з правилами користування бібліотекою, дізналися,  як знайти потрібну книгу у бібліотеці.

Потім малюки гралися у гру "Відгадай казку", читали вірші про книгу, бібліотеку, рідну Батьківщину, вчилися продовжувати прислів’я та приказки, повторювали правила поводження з книгою, дізнавалися, хто з казкових героїв забув свою річ, яка потрапила у "бюро знахідок" дитячої бібліотеки. До уваги маленьких читачів була запропонована книжкова виставка "Добридень, книжкова країна!".

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу стати нашими читачами. На згадку про зустріч першокласники отримали запрошення  "Книги читати – усе знати".