Підвищення ефективності використання земель загальноосвітніми навчальними закладами

Автор: Адмін вкл. .

Нещодавно голова Немирівської районної державної адміністрації провів нараду з приводу неефективного використання земель загальноосвітніми навчальними закладами. А саме Новоселівською, Юрковецькою, Дубовецькою та Ковалівською ЗНЗ. В обговоренні взяли участь голова районної ради Володимир Дзевелюк,

представники Немирівської об’єднаної Державної податкової інспекції головного управління ДФС у Вінницькій області, фінансового управління та управління економіки райдержадміністрації, а також директори вказаних шкіл та представники підприємств орендарів землі.  Було поставлено завдання заключити договори на спільний обробіток землі між школами та сільськогосподарськими підприємствами, а також підписати окремі соціальні угоди.

Так, 31 березня у такому ж форматі відбулась повторна зустріч для обговорення конкретних пропозицій щодо вирішення даного питання.

Перший заступник начальника Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Світлана Мартинюк проінформувала про проведену роботу із керівниками шкіл та сільгосппідприємств. Приведено у відповідність договори про співпрацю, а саме про спільний обробіток землі, що перебуває у шкільній власності, із сільськогосподарськими виробниками. Орендарі залучені до сплати єдиного податку четвертої групи. Крім того, кошти також надійдуть до бюджетів сільських рад. У договорі про співпрацю буде вказана цифра 10-12% від нормативно-грошової оцінки землі. Ця сума є втричі більшою у порівнянні з минулим роком. Крім того, сільськогосподарські товаровиробники сплатять до бюджетів відповідних сільських рад біля 200 грн/га єдиного податку.  

Представники деяких сільгосппідприємств одразу погодилися на підвищення процентної сплати за оренду землі, деякі – обдумують дане питання. Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк наголосив, що сума у 12% – має бути однаковою для усіх орендарів: «Які можуть бути торги, коли стоїть питання благополуччя дітей нашого району».

Зокрема, орендарі розглядатимуть питання дорозрахунків за минулий 2015 рік.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації 

 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT