Разова грошова допомога до 5 травня

У зв’язку з наближенням свята Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років, на державному рівні здійснені заходи щодо проведення виплати щорічної разової допомоги ветеранам війни.

Цього року щорічна разова допомога до 5 Травня надаватиметься у таких розмірах:

• інвалідам  війни І групи – 2975 гривень;
  • інвалідам  війни ІІ групи – 2600 гривень;
  • інвалідам війни  ІІІ групи – 2310 гривень;
  •  учасникам бойових дій  -  920 гривень;
  • членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни,    дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни - 465 гривень;
  • учасникам війни  – 170 гривень.

Крім того, необхідно зазначити, що учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а також інваліди ІІ і ІІІ груп, яким виповнилося 85 років і більше, одержать до 5 травня допомогу у розмірі, передбаченому для інвалідів війни  І групи – 2975 грн.

В  2016 році  допомогу отримають  близько 2064 ветеранів війни на загальну суму 1178,9 тис. грн., які проживають на територій Немирівського району.

Виплата грошової допомоги буде проведена кожному ветерану  до 5 травня поточного року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Управлінням соціального захисту населення спільно з установами, в яких ветерани перебувають на обліку, сформовані списки ветеранів війни у розрізі відповідних категорій.

Управління  соціального захисту  населення  райдержадміністрації