Результати районного конкурсу на кращу організацію роботи опорної школи

Автор: Адмін вкл. .

      Створення опорних шкіл  прем’єр-міністр України  Арсеній Яценюк назвав "програмним завданням" на 2016 рік. Водночас глава Уряду висловив сподівання та позитивний настрій з приводу освітнього нововведення: « Ми не в стані змінити все зразу, але ми зобов'язані почати цей процес. Опорні школи , фінансування опорних шкіл і якісна освіта –  це суперважливий проект для країни і для наших дітей».

     Рішенням 15-ої сесії Немирівської районної ради 6-го скликання у 2013році було створено 11 освітніх округів:  НВК №1 м.Немирова, НВК №2 м.Немирова, Ковалівський , Сокілецький. Ситковецький, Кіровський, Дубовецький, Брацлавський, Муховецький, Новообіходівський, Криковецький.

     Нагадуємо, що Кабінет Міністрів Постановою від 20 січня 2016 року затвердив зміни у порядку створення освітніх округів та визначив умови функціонування загальноосвітніх навчальних закладів в рамках децентралізації. Це дасть змогу створити на місцях опорні школи , добре оснащені всім необхідним для сучасного навчального процесу, з обладнаними кабінетами та лабораторіями для фізики, хімії, біології, географії, математики тощо. Організація та оснащення опорних шкіл фінансуватиметься як з державного бюджету, так і з місцевих бюджетів, з можливістю залучення грантових коштів.

   Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015р. №1340 « Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015рік, та перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015році» та листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 11.01.2016р. №34-2-09/72, наказом відділу освіти від 05.02.2016р. №22 був оголошений Конкурс на кращу організацію роботи опорної школи, який проходив  з 05.02 по 24.02. 2016р.

     Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації виділив на Немирівський район 550 тисяч гривень і зобов’язав, провівши конкурс, розподілити ці кошти пропорційно серед переможців.

    Умови проведення конкурсу розроблялися відділом освіти за активної участі директорів усіх 11-ти загальноосвітніх навчальних закладів та були оприлюднені на сайті відділу освіти.

     За результатами конкурсу(наказ відділу освіти №53 від 26.02.2016р.) переможцям пропорційно розподілено дану субвенцію таким чином:

  • НВК №1 м.Немирова – 180 тисяч грн. (І -ше місце серед міських шкіл)
  • НВК №2 м.Немирова – 150 тисяч грн. (І -ше місце серед міських шкіл)
  • Ковалівський НВК – 120 тисяч грн.( І-ше місце серед сільських шкіл)
  • Ситковецька ЗОШ І-ІІІст. 50 тисяч грн.( ІІ -ге місце серед міських шкіл)
  • Сокілецька ЗОШ І-ІІІст. 50 тисяч грн.( ІІ-ге місце серед сільських шкіл)

     Ці кошти навчальні заклади, які стали переможцями конкурсу, можуть використати виключно на оснащення шкіл засобами навчання, навчальними комп’ютерними комплексами та мультимедійним обладнанням, а також на впровадження енергозберігаючих технологій.

     Ці перші кроки по створенню опорних шкіл потрібні для того, щоб учні з різних населених пунктів, незалежно від матеріального стану родини, мали рівний доступ до якісної шкільної освіти.

Начальник відділу освіти              Томенко О.О.


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT