Гумор – характерна риса українця

Козацтво жартує – це добре,

Бо зброя не сльози, а сміх,

Із сміхом іде в бій хоробро.

Султана той сміх переміг.

Коли говорять про нас, українців, то завжди підкреслюють одну з характерних наших рис – почуття гумору. І то справедливо. Адже ми дуже любимо пожартувати.

Народ український сильний своїм життєлюбством. Відпочиває душа, коли слухаємо жарти. Гумор викликає приємну, радісну і щиру посмішку.

Першого квітня промайнуло свято не звичайне, а дотепне і жартівливе – Всесвітній день сміху, "1 квітня – брехня всесвітня" – кажуть у народі, "першоквітневий теревень".

"Тож давайте і ми пожартуємо", - вирішили працівники Немирівської центральної районної бібліотеки організувавши книжкову виставку-інсталяцію "Гумор – характерна риса українця".

На ній розмістились сатиричні та сентиментально-реалістичні твори класиків української та зарубіжної літератури.

А у "кошику жартів" книги гумористів вінниччини, який так і назвали "Сміх породжає рідна земля" гумор, сатира, шаржі, літературні пародії потіснили один одного з бажанням потрапити до рук читачів з побажанням:

"Щасливі будьте та здорові,

Живіть у радості й любові.

Нехай від лих і бід усіх

Вас береже здоровий сміх".

П. Глазовий