Досягнення немирівських юних танцюристів

Діти нашого любого міста Немирів, як ми знаємо, найкращі. Як відомо, найкращими та успішними вони стають тоді, коли ними займаються батьки, педагоги та все суспільство.

Свою увагу намагаються приділити вихованцям зразкового ансамблю бального танцю «РИТМ» батьки та тренери, а також працівники РБК,

відділ у справах сім’ї, молоді та спорту. Як вони це роблять? Шляхом організації концертів та змагань.

Так, 14 лютого 2016 року – в приміщенні РБК відбувся концерт за участю вихованців колективу «РИТМ» та солістки РБК Ольги Йолтуховської. 16 лютого 2016 року – відбувся концерт-конкурс «Ідеальна пара». В заході взяли участь вихованці немирівських загально-освітніх шкіл, а також вихованці колективу «РИТМ». 20 березня 2016 року – були проведені відкриті змагання із бально-спортивних танців. Дійство проходило в приміщенні РБК. На змаганні були присутні 103 учасника: аматорського народного ансамблю бального спортивного танцю  "Сузір’я" Тульчинського районного будинку культури, керівники Лариса Шеремета та Інна Біленька. Також на змаганнях були присутні танцюристи зразкового ансамблю бального танцю «РИТМ», керівники Андрієнко Богдан та Олеся.

Всі учасники були нагородженні дипломами та медалями. Нагородження проводив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Астаніна В.В. Зараз маленькі таланти готуються до III Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «GLOBAL-DANCE»-2016, який відбудеться 14 травня 2016 року в місті Умань. А також до Vinnitsa Open Championship (змагання з бально-спортивних танців), який відбудеться 22 травня в м. Вінниця. Бажаємо успіхів нашим юним талантам!

Керівник зразкового ансамблю бального танцю «РИТМ»  Олеся Андрієнко