У Немирівській райдержадміністрації пройшла щотижнева зустріч із демобілізованими учасниками АТО

7 квітня на щотижневому засіданні робочої групи начальники та спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації на чолі із головою Немирівської райдержадміністрації Юрієм Погорелюком зустрілися із демобілізованими учасниками антитерористичної операції.

Представники робочої групи (керівники та працівники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації та інших служб району) надали чоловікам необхідну інформацію, поради, та закликали завжди звертатись при будь-якій потребі у відповідні служби. «Наші працівники – люди добросовісні, допоможуть вам, підкажуть. Не соромтесь, звертайтесь, коли у вас виникають проблеми, якісь питання», – звернувся до героїв голова районної райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

На цій зустрічі порушувались проблеми наділу передбаченої законом землі демобілізованим, працевлаштування, надання житла, їх медичного обслуговування, різних соціальних пільг для них самих та їхніх сімей. Зокрема, постало питання харчування дітей учасників антитерористичної операції у навчальних закладах, так як державою кошти на це не передбачені. Тому, багато сільських рад району прийняли рішення харчувати цих школярів за рахунок територіальних громад.

Військовослужбовцям подякували за їхню благородну та патріотичну справу і вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради за високу професійну майстерність, відповідальність, мужність, вірність присязі й військовому обов’язку та значний внесок у справу забезпечення захисту держави у зоні проведення АТО.

Такі зустрічі – є щотижневими: кожного четверга о 10:00 члени робочої групи зустрічаються із учасниками АТО для роз’яснення їхніх прав та пільг. До робочої групи входять представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районної служби зайнятості, управління економіки, відділу держгеокадастру, медичної сфери, освіти тощо.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації