Аграрії: працюємо за новими правилами сплати податків та зборів

Департамент агропромислового розвитку спільно з ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”, представництвом ВКК „Баланс-Клуб” у Вінницькій області проводить безкоштовний семінар для бухгалтерів сільськогосподарських підприємств за темою:

Головний бухгалтер і безпека бізнесу

Аграрії: працюємо за новими правилами сплати податків та зборів.

1.        Оформлення у типових конфігураціях 1С звіту про використання грошових коштів та оплати за час находження у відрядженні

2.        Нове в оподаткуванні сільськогосподарських підприємств  ПДВ в 2016 році :

-заповнення додатку 9 до декларації  з ПДВ;

-правильний розподіл податкового кредиту  та ПЗ,  відповідно до фактичного        використання МТР та   Листа  ДФС  від 14.03.2016 р. № 8763/7/99-99-19-03-02-17;

-відображення в  додатку 10 ДС ПЗ та ПК;

-складання  декларації з ПДВ.

3. Акумулювання коштів ПДВ  ПОСТАНОВА КМУ від 24 .02. 2016 р. № 156.

3. Бухгалтерський облік  по спецрежимних операціях з  ПДВ та відкриття додаткових субрахунків для обліку :

- ПДВ;

- додаткових рахунків СЕА;

Нова форма ПН :

-порядок її заповнення;

-особливості складання нового РК;

-виправлення помилок в ПН.

4.Розв»язання складних ситуацій з ПДВ .

5.Про товарні позиції УКТ ЗЕД зернових та технічних культур.

6.Облікова політика,доповнення та зміни.

7. ОПЛАТА ПРАЦІ  у сільському господарстві:

( застосування тарифних ставок,окладів,колективні договори,положення про оплату праці,внутрігосподарський розпорядок,трудові договори та ЦПД,робочий час,      підсумковий облік робочого часу та облікові періоди і інші).

8.Індексація  доходів.

9.Фінансова відповідальність за порушення трудового законодавства

10.Мараторій на перевірки.

11.Договори оренди,користування,емфітевзису та внесення змін до них.

12.Готікові розрахунки.

Відповіді на питання.

Лектор:  Темник Катерина Іванівна –податковий консультант,член спілки податкових консультантів України, бухгалтер –економіст – практик, ПП з обліку й аудиту.

Семінар відбудеться 14 квітня 2016 року о 10.00 год. за адресою: Вінницька область, м. Липовець, вул. Леніна, 38, Липовецька районна державна  адміністрація.

Управління агропромислового розвитку РДА