Немирівський відділ поліції відчинив двері для школярів

Восьмого квітня в Немирівському відділі поліції при співпраці з відділом сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбулася цікава екскурсія для старшокласників, які в майбутньому мріють стати поліцейськими. Старший інспектор поліції ювенальної превенції Немирівського відділу поліції, старший лейтенант поліції Сокольвак А.М.

провів учнів коридорами поліції, де школярі мали змогу на власні очі побачити роботу працівників районного відділу поліції, адже далеко не кожному випадає нагода познайомитися з роботою поліцейських, як то кажуть, зсередини. Далі для школярів було проведено цікаву та змістовну розповідь про нелегку та відповідальну професію поліцейського, який охороняє порядок та спокій наших громадян, ознайомлено учнів з законодавчою базою Закону щодо прав захисту дитини. Школярі побували в  черговій частині, куди поступає інформація про звернення громадян. Інспектор поліції Сокольвак А.М.  показав учням зброю, яка застосовується під час службових дій та при затриманні правопорушників, засоби особистого захисту поліцейського. Учні мали можливість взяти в руки учбову зброю, спробувати розібрати та скласти учбовий автомат Калашникова, учбовий пістолет Макарова, одягнути на себе засоби особистого захисту поліцейського та зробити фото на пам’ять.

Школярі були в захваті від роботи з службовими собаками, які вправно та вміло виконують команди кінолога відділу поліції. Вони також беруть участь під час службових розслідувань та при затриманні правопорушників.

Школярі з захопленням слухали цікаву розповідь працівника районного відділу поліції та надихнулися розповідями про поліцейських і, можливо, в майбутньому також вирішать обрати професію поліцейського національної поліції України та стати на захист прав громадян свого рідного краю.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації