Актуальні питання сьогодення були обговорені на нараді при голові райдержадміністрації

Питання об’єднання територіальних громад, благоустрою району та інші – розглядались на нараді 11 квітня під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка та за участю голови районної ради Володимира Дзевелюка, начальників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, керівників районних служб міністерств та відомств України, міського, селищного та сільських голів.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Анатолій Пасічник висвітлив питання про виконання ЗУ "Про добровільне об'єднання територіальних громад". До виступу долучився Немирівський міський голова Віктор Качур. Зокрема, помічник народного депутата України Віктор Марухно звернувся до присутніх представників територіальних громад із пропозицією поїздки до районного центру у Тернопільській області – міста Шумськ для перейняття досвіду по об’єднанню.

Про стан проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів району та прилеглих до них територій під час весняної кампанії з благоустрою 2016 року доповів головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури В’ячеслав Тимчук. Він нагадав присутнім що, головою Немирівської районної державної адміністрації видано розпорядження № 55 «Про благоустрій та поліпшення санітарного стану населених пунктів і прилеглих до них територій по Немирівському району».  До того ж, як найактивніші у проведенні суботників були відмічені Боблівська, Бондурівська, Ометинецька, Вовчоцька, Марксівська, Сокілецька та інші сільські ради, у тому числі акцентувалась увага й на позитивній роботі Брацлавського селищного голови Віталія Мазура: «Хоча в Брацлаві ще дуже багато роботи з благоустрою, однак, вже сьогодні є позитивні зрушення – встановлено урни для збору сміття, упорядковано сміттєзвалище, проведено прибирання парку біля першої школи та інше», – зазначив В’ячеслав Тимчук. Окремим проханням до сільських голів було нагадування про здачі звітів про проведені заходи.

Термін вищевказаного розпорядження закінчується 29  квітня: «До того часу, до Паски, Немирів і район має бути чистим, і ми усі повинні долучитись до того, аби стан нашого довкілля був приведений до відповідності санітарним нормам», – наголосив голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

Також на нараду виносилось питання передачі повноважень від Державної міграційної служби України до органів місцевого самоврядування, з яким виступили завідувач Немирівського РС УДМС  Галина Власюк та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Олександр Балтовський.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації