Про роботу управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі за зверненнями громадян за 3 місяці 2016 року

Протягом 3 місяців 2016 року до управління Фонду району надійшло загалом  59 звернень громадян (18 - письмово та 41 усно), що на 1 звернення менше показника відповідного періоду минулого року (60).

З письмовими зверненнями за звітний період до управління звернулось 18 заявників, що в 2,3 рази  більше аналогічного показника минулого року (8).

Основний контингент громадян, що звернулись до управління складають громадяни пенсійного віку, з них інваліди інших категорій – 5%, державні службовці – 8%, інваліди, учасники ліквідації на ЧАЕС – 3% та інші категорії громадян.

Більшість питань, з якими громадяни звертаються - питання щодо призначення та перерахунку пенсій, роз’яснення окремих норм діючого пенсійного законодавства та з інших питань.

З метою підвищення інформованості населення з питань пенсійного забезпечення, легалізацію заробітної плати, зменшення кількості письмових та усних звернень громадян, здійснюється інформаційно-роз”яснювальна робота через засоби масової інформації.  Спеціалістами управління з початку року здійснено 3 виступи на районному радіо, в місцевій пресі розміщено 4 інформаційних матеріалів, розміщено 5 матеріалів на сайті Немирівської районної державної адміністрації.

Для вдосконалення механізму надання послуг в управлінні Фонду району працює громадська приймальня, яка надає послуги за принципом «єдиного вікна» послугами якої з початку року скористались 3010  осіб, функціонує  телефон „гарячої  лінії” прямого телефонного зв”язку з населенням за номером 22773, яка активно використовується громадянами для отримання консультацій.

Пріоритетним завданням в роботі управління й надалі залишається своєчасне реагування на проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, виявлення причин, що їх породжують, посилення  контролю за якістю й обґрунтованістю відповідей, дотримання установлених термінів розгляду звернень громадян.

Управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі