У Відділі Держгеокадастру вивчали антикорупційне законодавство

05 квітня 2016 року у Відділі Держгеокадастру у Немирівському районі Вінницької області відбулася робоча нарада з питань вивчення антикорупційного законодавства.В рамках заходу державними службовцями спільно розглянуто норми Закону України “Про запобігання корупції” щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Головний спеціаліст-юрисконсульт Остапенко О.М. детально роз’яснила про обов’язки державних службовців для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.Не менша увага була звернута на заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів.Загалом нарада пройшла в позитивній атмосфері, у формі діалогу присутні отримали відповіді на поставлені питання.

Відділ Держгеокадастру у Немирівському районі
Вінницької області