У Немирівському районі проводяться заходи з благоустрою

У Немирівському районі всіма без виключення територіальними громадами розпочато роботи по приведенню територій у відповідність до санітарних норм. Скрізь проводились суботники, упорядковувались території навколо адміністративних будівель, закладів освіти, медицини, торгівлі.

Найбільш відповідально віднеслись до виконання цих заходів у Боблівській, Бондурівській, Ометинецькій, Вовчоцькій, Марксівській, Зарудинецькій, Юрковецькій, Джуринецькій, Сокілецькій та інших сільських радах.

Районною державною адміністрацією за участю органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, а це близько 1000 чоловік, 74 організації, проводяться заходи щодо упорядкування та побілки придорожніх смуг автомобільної дороги Стрій – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка.

Робота по збору твердих побутових відходів практично завершена, проводиться вирізка самосіву. Планується в найближчий час провести побілку.

На даний час завершено роботи по благоустрою на закріплених ділянках придорожньої смуги автомобільної дороги наступні організації: Ситковецька селищна, Джуринецька, Ометинецька, Юрковецька сільські ради, Немирівський комбікормовий завод, ТОВ Каролінський елеватор, Немирівська райдрукарня.

Хочеться подякувати всім, хто причетний до даного заходу, адже ця дорога є обличчям, своєрідною візитною карткою нашого району.

Зокрема, в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" заплановано провести суботник, який заплановано на 23 квітня 2016 року.

Відділ розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації