День відкритих дверей у Немирівському коледжі

Автор: Адмін вкл. .

   Нещодавно у Немирівському коледжі будівництва та архітектури ВНАУ для учнівської молоді та їх батьків проведено День відкритих дверей – захід, в ході якого гості мали змогу ознайомитися з навчальною базою коледжу, побувати в аудиторіях, лабораторіях та учбових майстернях, в яких проводяться заняття, подивитися виступи студентів – учасників художньої самодіяльності. 

   Перед гостями виступив директор коледжу – Відмінник освіти України, Відмінник аграрної освіти України ІІІ ступеня, член-кореспондент Академії будівництва України, нагороджений Знаком пошани Мінагрополітики України, В.Л.Молодих, проінформувавши про умови вступу до навчального закладу цього року, спеціальності та професії, за якими навчають у коледжі, про творчі здобутки викладачів та студентів коледжу.                  

   На заході з промовою виступила представник Немирівського районного центру зайнятості, фахівець з питань зайнятості, Олена Синякович, яка повідомила про затребувані вакансії на ринку праці району та наголосила на актуальності спеціальностей і професій, за якими навчають у коледжі, й рекомендувала майбутнім абітурієнтам професії технічного спрямування. Фахівець центру зайнятості також проінформувала про профорієнтаційні послуги служби зайнятості як для учнівської, так і для студентської молоді, з метою визначення їх професійної спрямованості.        

    Приємно відзначити, що Немирівський коледж будівництва та архітектури користується популярністю серед молоді Вінниччини. Підтвердженням тому є те, що відвідувачами Дня відкритих дверей, окрім мешканців нашого району, були мешканці Іллінецького, Томашпільського, Вінницького районів, а також випускники ПТУ м. Хмільник, м.Бар, смт.Вороновиця, ВХПТУ №5 м. Вінниця.              .

Немирівський районний центр зайнятості 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT