Не за горами весняний призов

Із 5 травня по 30 червня 2016 року на Немирівщині буде проводитись призов громадян на строкову військову службу. Про це йшлося 13 квітня на нараді із секретарями сільських, селищних та міської ради під керівництвом очільників району Юрія Погорелюка та Володимира Дзевелюка.

«На сьогоднішній день проводяться підготовчі заходи, а саме проведення медичних оглядів призовників, подача відповідних документів на тих хто має право на відстрочку від призову», – зазначив немирівський районний комісар Юрій Лівкутник. Зокрема, він поінформував щодо проведення роботи по набору військовозобов’язаних і на військову службу за контрактом. І на сьогоднішній день до навчальних центрів відправлений 31 військовозобов’язаний із Немирівщини.

Виступив на нараді й начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Балтовський О.В., який ознайомив учасників наради зі змінами, внесеними до Закону України «Про Державний реєстр виборців», а саме про передачу до виконавчих органів сільських, селищних, міської рад щодо подання відомостей на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Порушувалось також й питання про передачу повноважень від Державної міграційної служби України до органів місцевого самоврядування, з чим присутніх ознайомила начальник Немирівського РС УДМС Галина Власюк.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації