Демобілізовані учасники АТО зустрілись із робочою групою в райдержадміністрації

Згідно з Указом Президента України частина чоловіків, призваних під час так званої четвертої хвилі часткової мобілізації у зону АТО, звільнена у запас. Військовослужбовці зустрілися із представниками влади на щотижневій комісії із робочою групою.

«Сьогодні – два роки, як було проголошено про початок проведення антитерористичної операції. Так сталось, що ми на даний час маємо відстояти нашу державу. І ви – наші герої!», – звернувся до чоловіків заступник голови районної ради Аркадій Собченко. До нього приєднався Заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, привітавши військових із поверненням на рідну землю та подякувавши за захист суверенітету нашої держави. Від імені усіх немирівчан чоловікам побажали злагоди, здоров’я, налагодження життя у країні, а також вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради за високу професійну майстерність, відповідальність, мужність, вірність присязі й військовому обов’язку та значний внесок у справу забезпечення захисту держави у зоні проведення АТО.

Представники управлінь, відділів райдержадміністрації та інших установ, куди зі своїми проблемами можуть звертатись учасники антитерористичної операції, поінформували присутніх про ряд пільг по питаннях соціального захисту населення, медицини, земельних наділів, працевлаштування, санаторно-курортного оздоровлення та оздоровлення дітей тощо. Демобілізовані активно ставили запитання, отримуючи одразу відповіді. Їх запевнили, що в будь-який час кожен із учасників АТО може звернутись до потрібної установи, де їм безвідмовно нададуть необхідну допомогу, консультацію чи просто підказку.

До своїх побратимів звернувся й Богдан Осадчий, котрий теж пройшов шляхами АТО, а зараз очолює Немирівську організацію ветеранів антитерористичної операції. Він теж привітав усіх із поверненням додому і закликав до вступу в організацію задля згуртованості та спільного вирішення питань кожного із них.

Одним із неприємних моментів на цій зустрічі була словесна скарга на Вовчоцького сільського голову. На нараді були присутні близькі родичі учасників АТО із вказаного населеного пункту. Вони розповіли, що на одній із зустрічей із очільником села при розмові про певні конкретні пільги, законно заслужені захисниками, – держслужбовець дав відповідь: «Я ваших чоловіків в АТО не відправляв!». Звісно, ця фраза обурила і образила як самих учасників АТО, так і їхніх родичів. Представники районної влади, як і всі присутні на нараді, різко засудили дану некоректну поведінку Вовчоцького сільського голови і закликали надалі про такі випадки повідомляти для відповідного реагування.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації