Зустріч у "Місті Читайликів"

На екскурсію до районної бібліотеки для дітей завітали вихованці старшої групи дитячого дошкільного закладу "Сонечко". Весело і радісно було в цей день у дитячій книгозбірні.

Бібліограф Петрова Л.О. провела дошкільникам цікаву і пізнавальну  екскурсію кімнатами бібліотеки, розповіла  про книгу та її роль у житті людини.  Діти відгадували загадки, розповідали вірші про Україну, рідну мову, знайомилися з правилами поводження з книгою, гралися у ігри: "Відгадай казку, "Хто залишив речі у  бюро знахідок?"

На згадку про зустріч у "Місті Читайликів" діти отримали запрошення читача районної бібліотеки для дітей. Екскурсія сподобалась малюкам, про що свідчили слова вдячності від вихователів та їхніх маленьких вихованців.