Громадська рада

Автор: Адмін вкл. .

                                                                                                         

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

      30 грудня 2015 року           м. Немирів                              № 355

Про виведення із складу громадської ради

при Немирівській районній державній адміністрації деяких

членів громадської ради

         Відповідно до ст. ст. 35, 37, 38, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", протоколів засідання громадської Ради при Немирівській районній державній адміністрації  від 29 травня 2015 року №7,  від 23 грудня 2015року      №12.

    1. Вивести із складу громадської ради при Немирівській районній державній адміністрації Мохника Вадима Андійовича представника громадської організації "Немирівської районної федерації пауерліфтингу", Тарасову Галину Миколаївну  представника "Немирівської правозахисної групи Подільського центру прав людини", Кондратюка Миколу Васильовича представника громадської організації "Народна опозиція" .

    2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови   районної державної адміністрації Бугакова П. В.

 

Голова районної державної 

        адміністрації                                                                     Ю.М.Полгорелюк

 

 

 

Затверджено

Розпорядження голови

районної державної адміністрації

    від ________   2015 року  №

С К Л А Д

громадської ради при районній державній адміністрації

ГОЛОДЮК 

Олена Миколаївна 

громадська організація ВО "Держава", заступник голови громадської Ради

 

ГУЦАЛЮК

Таїса Григорівна 

Немирівська районна організація профспілки                                                працівників освіти і науки

ДЕНИСЕНКО

Микола Федорович

газета " Мирів"

ЗАГОРУЙКО 

Віктор Миколайович

Немирівська районна організація інвалідів  Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

КОВАЛЬ

Олександр Вікторович

громадська організація "Спортивний  боксерський клуб "Немирів", заступник голови громадської Ради

   

КОНОНОВА

Ірина Борисівна 

громадська організація "Немирівська спілка творчих  ініціатив"

КОРНЕЛЮК 

Григорій Павлович

громадська організація "Майдан Гідності Немирівщини"

КОСТЮК

Микола Феодосійович

Немирівський районний осередок "Захист дітей війни"

КОТИК

Тетяна Григорівна 

громадська організація "Юнкорівська спілка

"Золоте перо"

ЛЕСЬКО   

Олександр Іванович

громадська організація "Україна -Польща-

Німеччина"

МАНГЕР

Юрій  Вікторович

Подільський центр прав людини

МОВЧАН

Михайло Іванович

Немирівська районна організація ВФСТ

"Колос"

   
   

ФЕДОРОВ

Іван Олександрович

Немирівська   районна організація  ветеранів

ШРАМКО

Світлана Іванівна

громадська організація "Серця Немирівщини"

ШРАМКО

Сергій Анатолійович

громадська організація "Немирівська рада"

ЯКОВЕНКО

Лідія Опанасівна

громадське об’єднання Товариство Поляків Брацлавщини "Відродження" 

Протокол № 10

Засідання Громадської ради при Немирівській райдержадміністрації від 29 вересня 2015 року.

В складі Ради 17 членів.

Присутні на засіданні 10 членів Ради.

Запрошені: Степанов В.А. – перший заступник голови районної державної адміністрації, Кременюк М. В. – заступник міського голови Немирова.

Відсутні з поважних причин: Мовчан М.І., Котик Т.Г., Лесько О.І., Коваль О.В., Кононова І.Б., Корнелюк Г.П., Шрамко С.І.

Голова зібрання Микола Кондратюк.

Секретар – Лідія Яковенко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про хід виконання Законів України «Про декомунізацію».

2.Про підсумки вивчення комісією з питань бюджету, податків і земельних питань проблеми міського сміттєзвалища.

1.СЛУХАЛИ: по першому питанні інформацію члена Громадської Ради Миколу Денисенка (додається).

ВИСТУПИЛИ:

Михайло Кременюк, заступник міського голови м. Немирова, який в своєму виступі проінформував про стан роботи з даного питання, по виконанню Законів України «Про декомунізацію». 24 вересня 2015 року відбудеться сесія міської ради, на якій буде продовжено розгляд матеріалів другого етапу і визначено терміни проведення громадських слухань. «Думаю, що спільними зусиллями вимоги Законів України ми виконаємо. Але хочу відмітити, що розгляд даного питання сьогодні не на часі. Потрібно врахувати, що люди сьогодні кинуті напризволяще, особливо мало захищені верстви населення».

Микола Кондратюк, який відмітив, що сьогодні ми не можемо зробити все по виконання даних Законів України. Але ми сьогодні можемо зробити поштовх у вирішенні даного питання, тому пропоную, рекомендувати голові райдержадміністрації разом з районною радою провести роботу з активом та головами територіальних громад по визначенню етапів та термінів проведення комплексу заходів по декомунізації.

УХВАЛИЛИ:

1. Рекомендувати голові районної державної адміністрації Ю.М.Погорелюку разом з районною радою провести роботу з головами територіальних громад, депутатами всіх рівнів, активом, розробити та затвердити етапи виконання даних Законів України, прорахувати кошторис витрат на проведення цих заходів і внести корективи в бюджети територіальних громад.

За дане рішення проголосували 10 членів Громадської Ради, тобто одноголосно.

2.СЛУХАЛИ:

По другому питанні голову комісії з питань бюджету, податків і земельних питань Олену Голодюк, яка в своєму виступі зупинилась на проведеній роботі комісії з питання роботи Немирівського сміттєзвалища. В своєму виступі Олена Голодюк відмітила, що сміттєзвалище на сьогодні – це екологічна катастрофа не лише для Немирова, але й для всього району. Термін експлуатації його давно вже вийшов і на сьогодні враховуючи часті пожежі на ньому, це дійсно катастрофа. Ми це питання обговорили на засіданні комісії разом з міською радою, районною радою та керівництвом комунального підприємства. Висновок один – необхідно закривати діюче сміттєзвалище і шукати площу для відкриття нового. І єдиним виходом на сьогодні – це площадка яку орендує спиртзавод на території Муховецької сільської ради. Ми пропонуємо провести громадські слухання з даного питання і вислухати думку Немирівчан з цього приводу.

ВИСТУПИЛИ:

Віталій Степанов: Дане питання розглядалось на нарадах в райдержадміністрації неодноразово за участю всіх зацікавлених сторін. У зв’язку з тим, що Немирівський спиртовий завод підпорядкований Міністерству агрополітики і це питання вирішує саме міністерство, ми звернулися до спиртзаводу і через них направили листа в дані інстанції. Але, на жаль, підтримки від дирекції спиртзаводу не знайшли, тому я особисто завіз в Укрспирт звернення від керівництва району про виділення відповідної земельної ділянки під сміттєзвалище. Відповіді поки що немає.

Таїсія Гуцалюк: Ми розглядали на своєму засіданні питання підтримки молодих ініціаторів по роздільному збору сміття. Потрібно поглибити цю роботу і добитися запровадження цього методу. Тим більше ефект від цього вже відчутний. А якщо керівництво спиртзаводу саботує прийняття рішення по новому сміттєзвалищу, необхідно в районній газеті розмістити офіційне звернення до них. Нехай наші люди знають таких псевдо патріотів.

Микола Кондратюк: це найболючіше питання сьогодні для жителів не лише Немирова, але й навколишніх сіл. Ми всі це відчули і відчуваємо під час пожеж на діючому звалищі. І вирішувати це питання потрібно оперативно і негайно. Проведення громадських слухань процедура довготривала і затяжна. Тому я пропоную підготувати звернення від громадськості району по даному питанні і направити його паралельно з листом райдержадміністрації і районної ради його не лише в Укрспирт, але і Мінагрополітики та Адміністрацію Президента.

УХВАЛИЛИ:

 Доручити Голові Громадської Ради підготувати та направити звернення від імені громадськості району Укрспирту, Мінагропрлітики та Адміністрації Президента. Крім того, критичний матеріал щодо блокування цього питання спиртзаводом розмістити на сторінках районної газети «Прибузькі новини».

 За дане рішення проголосували 10 членів Громадської Ради, тобто одноголосно.

Голова засідання Микола Кондратюк

Секретар засідання Лідія Яковенко 

ОГОЛОШЕННЯ

 

   29 вересня 2015 року о 12 годині в залі засідань районної Ради відбудеться чергове засідання Громадської ради при Немирівській райдержадміністрації.

 

   На рлозгляд Ради пропонуються наступні питання:

 

 1. Про виконання Закону України "Про децентралізацію".
 2. Про хід реалізації проекту нового сміттєзвалища в м. Немирів.
 3.  Різні питання.  

 


                       

ПРОТОКОЛ № 9

засідання Громадської Ради при Немирівській райдержадміністрації

                                   від 25серпня 2015 року

Місце проведення: зал засідань районної Ради.

Всього членів Громадської Ради     - 17

Присутніх на засіданні                     - 13

Відсутні:  Таїсія Гуцалюк, Олександр Коваль, Юрій Магнер, Світлана Шрамко.

Голова зібрання: голова Громадської Ради Микола Кондратюк.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про особливості підготовки виборів до місцевих рад в умовах дії нового Закону України «Про місцеві вибори».

2.  Про хід реалізації рішень та пропозицій Громадської Ради.

3. Різне.

 

СЛУХАЛИ:

По першому питанні члена Громадської Ради Михайла Мовчана, який в своєму виступі детально зупинився на особливостях нового Закону «Про місцеві вибори». Окремо було дано характеристику підготовки та проведення виборчої компанії, їх відмінності проти минулої системи виборів. Насамперед це стосується формування виборчих комісій, участі у висуванні кандидатів в депутати місцевих рівнів, крім сільських, формування виборчих округів, порядок голосування, зразки виборчих бюлетенів. Відмінність нової виборчої системи в тому, що формувати списки кандидатів в депутати місцевих рівнів, крім сільських, будуть виключно партійні осередки, партії яких зареєстровані в установленому порядку понад один рік. Доповідач наголосив на тому, що кількість депутатів значно зменшиться. Якщо до районної ради буде обиратися 43 депутати то до міської-26. Все залежить від кількості населеня, яке зареєстровано на даній території.

ВИСТУПИЛИ із запитаннями у вигляді дискусії:

Олена Голодюк, Віктор Загоруйко, Микола Денисенко, Микола Кондратюк, Микола Костюк, Ірина Кононова, Тетяна Котик, Олександр Лесько, Віктор Чулко.

   На всі запитання була дана чітка, аргументована відповідь.

УХВАЛИЛИ:

 1. Інформацію Михайла Мовчана прийняти до відома.
 2. Всім членам Громадської Ради взяти найактивнішу участь в підготовці та проведенні місцевих виборів згідно затверджених заходів.

За дане рішення проголосовано одноголосно.

2.   СЛУХАЛИ:

По другому питанні голову Громадської Ради Миколу Кондратюка, який в своєму виступі відмітив, що в поточному періоді Громадською  Радою проведено 8 засідань, 2 засідання погоджувальної ради та 2 засідання комісій. На засіданнях Громадської Ради розглянуто 32 питання, які потребували  негайного вирішення. Всі пропозиції та рішення були передані голові райдержадміністрації для відповідного реагування. Слід відмітити, що по всіх питаннях прийняті позитивні рішення та дії. По 23 позиція питання вирішені, по інших в стадії виконання. При необхідності пропозиції та рішення Громадської Ради передавались для відповідного реагування обласним  органам виконавчої влади. Але тут виникла колізія по відношенню до пропозицій уже райдержадміністрації. Жоден із органів виконавчої влади та правоохоронних органів не виконав рішень Ради та обмежився простою бюрократичною відпискою. Це стосується  прокуратури Немирівського району, Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, обласної Держсільсгоспінспекцією,Басейнового управління водних ресурсів. А Немирівська міська рада взагалі не відреагувала на пропозиції  Громадської Ради та райдержадміністрації. Лише голова облдержадміністрації віднісся з розумінням до нашого звернення, вирішивши питання і надав відповідь згідно чинного Законодавства.

ВИСТУПИЛИ в стилі дискусії: Ірина Кононова, Олександр Лесько, Микола Костюк, Тетяна Котик.

УХВАЛИЛИ:

 1. Підтримати пропозицію голови Громадської Ради Миколи Кондратюка про направлення звернення з приводу бездіяльності вказаних вище державних органів, до обласної та Генеральної Прокуратури.

За  дане рішення проголосовано одноголосно.

3.СЛУХАЛИ:

Звернення члена Громадської Ради Ірини Кононової з приводу  ситуації з Немирівським сміттєзвалищем та роздільним способом збору  сміття, яка в своєму звернення запропонувала створити робочу групу для проведення громадських слухань по даному питанні.

ВИСТУПИЛИ:

Олена Голодюк, Микола Кондратюк, які підтримали пропозицію про створення робочої групи по підготовці та проведенню громадських слухань по даному питанні.

УХВАЛИЛИ:

Доручити голові комісії з питань бюджету, фінансів та земельних питань Олені Голодюк сформувати дану робочу групу в складі членів комісії, Ірини Кононової та залучити в установленому порядку фахівців з інших державних інституцій та органів місцевого самоврядування.

За дане рішення проголосовано одноголосно.

4.СЛУХАЛИ:

Члена Громадської Ради Миколу Костюка, який вніс пропозицію про створення в районі торгівельних точок та аптечних установ, які могли б відпускати  продукти та медикаменти малозабезпеченим верствам населення по зниженим ціна.

УХВАЛИЛИ:

Просити голову райдержадміністрації Юрія Погорелюка, доручити управлінню економіки вивчити питання можливості відкриття таких закладів.

За дане рішення проголосовано одноголосно.

5. СЛУХАЛИ:

Члена Громадської Ради Миколу Денисенка, який вніс пропозицію винести на обговорення Ради питання виконання Закону України «Про декомунізацію».

УХВАЛИЛИ:

Дане питання винести на обговорення Громадської Ради на черговому засіданні.

За дане рішення проголосовано одноголосно.

 

Голова Громадської Ради                                         Микола Кондратюк

    

 

 


 


ОГОЛОШЕННЯ

   25 серпня 2015 року об 10 годині в залі засідань районної Ради відбудеться чергове засідання Громадської ради при Немирівській райдержадміністрації.

   На рлозгляд Ради пропонуються наступні питання:

 1. Про хід реалізації  рішень та пропозицій Громадської Ради.
 2.  Про особливості підготовки виборів до місцевих рад, виходячи з нового Закону України «Про місцеві вибори».
 3.  Різне.

 

ПРОТОКОЛ №8
засідання Громадської Ради при Немирівській райдержадміністрації від 25 червня 2015 року


Місце проведення: кабінет голови райдержадміністрації
Час проведення: 12 година.
Всього членів Громадської Ради -18.
Присутні на засіданні: - 14
Відсутні члени Громадської Ради: Віктор Загоруйко, Юрій Магнер, Галина Тарасова,Іван Федоров.
Запрошені: голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, голова РО Спілки Чорнобиля - Вячеслав Печак.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про членство в Громадській Раді - доповідає голова Ради Микола Кондратюк.
2. Про доброавільне об"єднання територіальних громад - доповідає голова Ради Микола Кондратюк.
3.Про поект програми " Тест на самоорганізаціюНемирівської громади" - доповідає член громаддської Ради Ірина Кононова.

1.СЛУХАЛИ:
 По питанні членства в Громадській Раді голову Ради Миколу Кондратюка, який в своїй інформації відмітив, що на минулому засідання з посади секретаря Ради було усунуто Галину Тарасову. Крім того було прийнято рішення, якщо вона не візме участь в роботі Ради і на наступному засіданні, а таких випадків вже було три підряд, буде поставлено питання про виведення її з членів Ради. Галина Тарасова знову не прийшла на засідання Ради, тому вношу пропозицію на підставі Положення про Громадську Раду, вивести її з складу Ради, як такої що на протязі чотирьох засідань не приймала участі в роботі Громадської Ради.

ВИСТУПИЛИ:
 Михайло Мовчан, який відміти, що Закони для всіх однакові. Якщо ми вивели зі складу Ради Вадима Мохника, то необхідно за тіж проступки вивести зі складу Ради і Галину Тарасову.

Олена Голодюк: Можливо потрібно було запросити Тарасову на засідання і заслухати її пояснення, а не так зразу виводити зі складу Ради.

УХВАЛИЛИ:

 За небажання працювати в Громадській Раді, систематичні пропуски засідань Ради, вивести Галину Тарасову зі складу Громадської Ради.

 За дане рішення проголосувало 12 членів Громадської Ради.

2.СЛУХАЛИ:
 По питанню об'єднання територіальних громад голову Громадської Ради Миколу Кондратюка, який ознайомив присутніх з рашенням погоджувальної ради по даному питанні. Крім того в інформації було відмічено, що сесія обласної Ради затвердила перспективний план об'єднання територіальних громад, і по нашому району включено в даний план 7 об'єднаних громад. Але це лише нульовий крок в цьому процесі. В подальшому будуть створені робочі групи, які зобов'язані довести до кожного жителя нашого району мету і перспективи даного заходу. На наступному етапі - проведення сходів громадян, сесій місцевих та районної рад по узагальненню пропозицій. І лише після цього обласною радою буде прийнято відповідне рішення, яке базуватиметься на добровільному бажанні громадян, а не на рішення голів Рад.
Тому наша мета сьогодні взяти найактивнішу участь в цьому масштабному заході. Це і буде нашим вагомим внеском в проведенні даної реформи.

ВИСТУПИЛИ:
-Олександр Лесько: На даному етапі цієї великої і важливої роботи, насамперед необхідно визначити шляхи, якими будуть рухатися громади.Нам необхідно довести до всіх жителів району переваги адміністративної реформи. Необхідно створити робочі групи, які будуть присутні на всіх сходах сіл, проводити відповідну масово-роз"яснювальну роботу і пояснювати, що перші громади, які проведуть добровільне об"єднання будуть мати відповідні субвенції. Але ніхто і нікого не буде ломати через коліно. Що вирішать люди, те і буде.
Ми біжимо попереду паровоза. Ще ніхто не знає, як буде розміщена інфраструктура, що методика є а справ ніяких немає. Ми закрили школу в с.Озеро. Там було 14 дітей, які не пішли в другу школу, тому що їх називали "селюками". Ми розгромили колгоспи, а хочемо жити по-новому. Так не буде. Потрібно починати з пенсіонерів, яким 80.
Реформа - це боляче, але формат її повинен бути на користь людей. Закон не досконалий. Потрібно вислухати людей, і особливо тих, хто утримає землі. Приклад с.Мельниківці, де Павло Каленич зробив дуже багато і показав, що це можна зробити.
Пропозиція: Потрібно реформи проводити не в кабінетах, а йти до людей.
- Таїсія Гуцалюк: Ми не повинні бігти попереду паровоза, але повинні думати, що ми вже зробили реформи в медицині, освіті. Ми повинні залучити вчителів, лікарів, працівникв культури до цього важливого процесу. Рекомендую провести збори в селах, або сходи сіл, щоб знати думку та настрій людей.
- Ірина Кононова: Ми повинні думати, що буде завтра, щоб не було так, як з колгоспами, тому що колгоспи теж повинні були добровільно об"єднатися.
- Михайло Мовчан: Спочатку потрібно робочим групам розробити матеріали по кожній громаді, яка повинна бути інфраструктура, пояснити якою вона має бути. Потрібно попередньо прорахувати по факту доходи та видатки кожної громади і перспективи їх діяльності. Ми повинні володіти повним матеріалом сьогодення громад і їх майбутнього.
- Вячеслав Печак: Коли проводили реформи в медицині, чиновники збільшували свої зарплати ві декілька разів та і їх кількість зростала.Схеми поламали а нових напрацювань немає. Не потрібно наступати на одні і тіж граблі знову.
- Микола Костюк: Скільки б ми не говорили, але повинні пам"ятати, що Україна це не Польша. Сьогодні ні громади, ні держава не спроможні. І ми це повинні враховувати.
- Микола Кондратюк: Я уважно вислухав виступи і Президента і Прим"єр Міністра з цього питання. Мені приємно те, що сьогодні переводять в нормальне русло проходження процедури реформи. Мені приємно, що у керівництва держави вистачило здорового глузду прийняти рішення розпочати спочатку, з нульового циклу. Але головне - запитати в людей, що вони бачать, як вони це бачать і що вони хочуть. І лише після цього можна прийняти виважене і єдино правильне рішення. Реформа беззаперечно буде, але як це буде-вирішувати буде народ.

УХВАЛИЛИ:
 Всім членам Громадської Ради прийняти найактивнішу участь у проведенні масово-роз'яснювальної роботи серед населення, шляхом виїздів в населені пенкти і зустрічі з людьми.
Рішення прийнято одноголосно.

3. СЛУХАЛИ:
 Про проект програми:" Тест на самоорганізацю Немирівської громади". члена Громадської Ради Ірину Кононову ( текст дадається)
ВИСТУПИЛИ:
- Микола Кондратюк: Я прекрасно знаю цих молодих, ціленаправлених, ініціативних молодих людей, яких об'єднав спільними інтересами Степан Остапенко. Ця талановитиа молодь, навіть не чекаючи будь-яких погоджень, розпочала цей цікавий і досить важливий для нашого міста проект. Те, що було сказано, це не сказано майже нічого. Молодь хоче щось зробити, для Немирова, для людей, для екології, тобто для майбутнього. На жаль, поки що їх не хочуть зрозуміти, особливо бізнесмени і влада міста. Тому я пропоную нам усім разом підтримати цю прекрасну ідею і всім разом допомогти втілити її в життя.

УХВАЛИЛИ:
1. Схвалити і підтримати проект Програми "Тест на самоорганізацію Немирівської громади".
2. Рекомендувати керівництву райдержадміністрації взяти під особистий контроль втілення в життя цього важливого проекту.
3. Звернутися до міського голови Олександра Качура з пропозицією підтримати цей проект молодих патріотів Немирівщини і провести заходи з метою, щоб даний проект запрацював на повну силу. Дане питання винести на розгляд сесії міської Ради.


Голоова Громадської Ради Микола Кондратюк

Секретар Лідія Яковенко  ОГОЛОШЕННЯ

про проведення засідання Громадської Ради при Немирівській райдержадміністрації 

25 червня 2015 року о 12:00 в залі засідань районної ради відбудеться чергове засідання Громадської Ради при райдержадміністрації.

На засідання виносяться наступні питання:

-         про членство у Громадській Раді;

-         про добровільне об’єднання територіальних громад;

-         про програму «Тест на самоорганізацію Немирівської громади»;

-         різні питання.


 

ПРОТОКОЛ № 6

засідання громадської ради при Немирівській райдержадміністрації від 28 квітня 2015 року

 

В складі Ради 19 членів.

Присутні на засіданні   13 членів  Ради.

Запрошені: М.Кременюк  – заступник міського голови Немирова, представники торгівлі малого ринку всього 10 осіб.

Відсутні з поважних причин: Костюк М.Ф, Мовчан М.І., Котик Т.Г.,Лесько О.І.,

Мохник В.А.,Тарасова Г.М.

Голова зібрання    Микола Кондратюк

Секретар                 Лідія Яковенко

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Питання висунення кандидатів на вакантні посади та до кадрового резерву.
 2. Питання використання приміщень кінотеатру «Іскра», районного суду  та нежитлового приміщення Професійного ліцею.
 3. Питання реорганізації центральної площі м. Немирова
 4. Перспективи вирішення проблемного питання Малого ринку.
 5. Про перспективи роботи Громадської Ради  та внесення змін до Положення про Громадську Раду.
 6. Про незаконне будівництво по вул.. Горького ( біля центральної аптеки)
 7. Питання стоматологів по райлікарні та незаконне стягнення коштів за проведення флюрографії.
 8. Питання проведення дозвілля для молоді в с.Ковалівка.
 9. Про конкурс на пасажирські перевезення.

1.СЛУХАЛИ: по першому питанні  голову Громадської Ради Миколу Кондратюка, який в поданій інформації відмітив, що питання кадрів на сьогодні є одним із головних критеріїв роботи органу виконавчої влади і тому ми повинні в повній мірі долучитися до підбору та виховання кадрового потенціалу нашого району. Була внесена пропозиція, щодо розгляду даного питання на засіданнях комісій з послідуючим обговоренням на засіданні Ради.

УХВАЛИЛИ: Обговорити дане питання на засіданнях комісій Громадської Ради, визначитися з кандидатурами на заміщення вакантних посад та кадрового резерву. Продовжити розгляд даного питання на черговому засіданні Громадської Ради.

2.СЛУХАЛИ:По  питанню використання приміщень кінотеатру «Іскра», приміщення бувшого районного суду та приміщення Професійного ліцею голову Ради Миколу Кондратюка, який відмітив, що дані приміщення не використовуються дуже довгий час і  руйнуються. Приміщення районного суду взагалі в аварійному стані і підлягає зносу. Це все в центрі міста і є його обличчям. Приміщення на території професійного ліцею взагалі можна передати для житлових потреб учасників АТО. Приміщення кінотеатру руйнується. Необхідно терміново оголошувати конкурс і шукати інвестора  для його відродження.

ВИСТУПИЛИ: М.Кременюк. який підтримав пропозицію про передачу  приміщень районного суду та приміщення на території проф-ліцею на баланс міста, для подальшого цільового використання.

УХВАЛИЛИ: Рекомендувати голові райдержадміністрації підняти клопотання перед органами виконавчої влади області про передачу приміщень районного суду та приміщення професійного ліцею на баланс міста. Крім того поставити питання перед районною Радою про негайне вирішення питання щодо збереження та відновлення приміщення кінотеатру «Іскра».

3.СЛУХАЛИ:По питанню реорганізації центральної площі м. Немирова голову Громадської Ради Миколу Кондратюка, який відмітив, що на протязі останнього часу, з моменту знесення пам»ятнику  В. Леніна, площа знаходиться в плачевному стані. Для приведення її в належний вигляд пропонується знести тумбу, на якому стояв пам»ятник та облагородити площу.

ВИСТУПИЛИ: М.Кременюк, який проінформував, що на сесії міської Ради це питання розглядалося і було прийняти рішення привести площу в належний вигляд. При цьому із-за відсутності коштів на ці заходи, провести їх з мінімальними витратами.

4.СЛУХАЛИ: Інформацію голови Ради Миколи Кондратюка, щодо проблем малого ринку. В інформації було відмічено, що ситуація щодо функціонування малого ринку   не може вирішитись на протязі 9 років, з того часу коли припинилася дія договору оренди землі між міською радою та райспоживспілки, а заручниками стали прості громадяни.

ВИСТУПИЛИ: Тетяна Кучер, яка відмітила :»Ми торгуємо на тротуарі, але не маємо ні накриття, ні контейнерів, Тут ми хоч трішки торгуємо, через те і стоїмо в будь-яку погоду. Мит самі незахищені на ринку. Нас понад 200 чоловік. Площа не прибирається. Ось вже понад 2 тижні гроші за місце ніхто не збирає, хоча ми справно платили і готові платити в подальшому. В Хмельницькому, Умані, на Волині, в Крижополі, Тульчині  дозволена торгівля на тротуарах і навіть перекривається дорога, а у нас за 100 метрів йде війна. Дайте нам можливість заробляти на хліб, тому що ми не тільки не виживемо а і надалі будемо животіти. Ми і наші родини.

Віктор Чулко: Ми могли ще рік тому назад вирішити це питання і заключити договора оренди з міською радою, але Віолета відмовилася співпрацювати з О.Качуром і підбурила всіх інших. Якщо ми хочемо жити краще, то повинні зробити все можливе, щоб сплачувати оренду не Кобі. Ви самі не хочете за себе стояти, щоб не годувати Федю, Маню, Колю. Хочете щоб вам допомогли – потрібно вирішувати колегіально, щоб закрити цю тему. У нас на ринку є група людей, яким вигідно, щоб не знали правду.

Михайло Кременюк: Це земля територіальної громади, тому ми повинні вирішувати це питання в Законному руслі. Я за те, щоб був Муніцепальний ринок. Тоді буде законно визначена земельна ділянка проведена інвентаризація. Тоді буде перспектива.

Ірина Кононова: Потрібно збирати громадські слухання і вирішувати це питання.

Юрій Погорелюк: Я хочу сказати, що торгівля ведеться на тротуарі незаконно і тому моя пропозиція перенести торгівлю на великий ринок.

Таїсія Гуцалюк: Все життя Немирівчани торгували в центрі і продавали на прилавках. Потрібно домогтися створення Муніцепального ринку. Не давайте себе принижувати а вимагайте, щоб ваші торгові місця були об лаштовані.

Микола Кондратюк: Я пропоную, щоб міська рада  негайно зайнялась питанням створення Муніцепального ринку. Касаційна скарга не зупиняє виконання рішень апеляційного суду. Так-що потрібно не спати і не чекати, що хтось прийде і зробить це за нас. А поки вирішується питання цього ринку, людей потрібно залишити в спокої. Це не їхня вина, що склалась така ситуація. І в вирішувати цю проблему не їм а нам  разом.

УХВАЛИЛИ: Запропонувати міській раді терміново вирішити питання створення Муніцепального ринку, а на період його створення, проведення моніторингу робочих місць та діючих контейнерів, дозволити людям проводити торгівлю на тротуарі.

5.СЛУХАЛИ: Інформацію голови Ради Миколи Кондратюка, щодо перспектив роботи Громадської Ради та внесення змін до Положення про Громадську Раду. В своєму виступі голова ради зупинився на питаннях роботи Ради при таких умовах, коли ніхто не звертає уваги на це громадське об»єднання. І не тільки не звертає уваги, але й не збирається враховувати пропозиції та поради, а навпаки робиться все для дискредитації цього громадського органу. Працівниками апарату подаються голові адміністрації поради та пропозиції, які суперечать Законам України та здоровому глузду. Здійснюється тиск на громадську Раду зі сторони керівника апарату Футуймас, яка всупереч Закону втручається в діяльність громадських організацій.  На наші рішення практично ніхто не збирається реагувати. До цього часу на посадах працюють посібники банди Януковича. Зсакон «Про очищення влади» ніхто і не думає виконувати. Все всіх влаштовує. Для чого тоді був Майдан? Для чого тоді була революція гідності? Для чого жертви на Сході країни?  Відповідь одна: для блага обраних і виведення з тіні «5-ї колони». Тому для активізації роботи нашого громадського органу, розширення її повноважень пропоную внести деякі зміни до Положення про громадську Раду при Немирівській райдержадміністрації.

ВИСТУПИЛИ: Віктор Чулко: Я думаю, що все це потрібно вносити на розгляд і виконувати. І не тільки виконувати, а вимагати інформацію про виконання. Ми зробили подання на Котик, а що зроблено. А віз і нині там.

Микола Денисенко: Я можу Вам поспівчувати, тому що після останнього засідання Ради піднято питання  про моє перебування на роботі і не тільки моє але і моєї дружини.

УХВАЛИЛИ:

 1. Інформацію голови Ради М.Кондратюка прийняти до уваги.
 2. На слідючому засіданні детально розглянути питання про доцільність роботи Громадської Ради в діючому форматі.
 3. Внести  зміни до Положення  Про Громадську Раду при Немирівській райдержадміністрації:

А.Розділ 1  доповнити слідуючим пунктом: - здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації»

Б. внести доповнення до розділу 3 – взаємодіяти з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та їх структурними підрозділами.

- доповідати на засіданнях колегії райдержадміністрації  про рішення Громадської Ради, які є обв»язковими для розгляду.

- рішення Громадської Ради мають рекомендаційний характер і є обов»язковими для розгляду райдержадміністрацією.

6. СЛУХАЛИ: Інформацію заступника міського голови Михайла Кременюка, про порушення норм забудови по вул. Горького ь(біля центральної аптеки),  в якій викладено суть порушень норм забудови. УХВАЛИЛИ: Підтримати звернення  міської Ради до голови райдержадміністрації про анулювання містобудівного обґрунтування по даному будівництву.

7. СЛУХАЛИ: Питання роботи стоматологів в центральній районній лікарні та додаткової плати за флюорографію. Інформував член Ради  Г. Корнелюк.

УХВАЛИЛИ: Повторно підняти дані питання перед головою райдержадміністрації та взяти його на контроль.

8. По питанню порушень в організації дозвілля молоді в с. Ковалівка інформував  Віктор Чулко, який відмітив що останнім часом щосуботнє дозвілля молоді перетворилось на суцільну пиятику та вживання наркотичних речовин. За нашими підрахунками лише за суботній вечір підприємцем   З. Булейко  незаконно реалізується біля 100 літрів  спирту, що само по собі є отрутою. Ніяких дозвільних документів на  торгівлю спиртними немає. При проведенні перевірок з боку райдержадміністрації та правоохоронних органів всі знають далеко заздалегідь. На сьогодні необхідно вирішити хоча б одне-єдине питання – змінити графік торгівлі даного торгового закладу і призупинити  торгівлю на час проведення дискотеки, з 21 до 24 години в суботу.

ВИСТУПИЛИ: Юрій  Погорелюк, який підтримав ініціативу наведення порядку при проведенні дозвілля молоді в с.Ковалівка.

УХВАЛИЛИ: 1. Посилити  контроль за проведення подібних заходів з боку правоохоронних органів та відповідних відділів рай держадміністрації.

2. Поставити питання перед місцевою владою с. Ковалівки, про зміни графіків роботи закладу громадського харчування в суботні дні, під час проведення дискотек.

9.СЛУХАЛИ:  Інформацію начальника відділу розвитку інфраструктури райдержадміністрації Юрія Грицуна, який довів до відома розпорядження голови райдержадміністрації «Про конкурс перевізників».

УХВАЛИЛИ: Інформацію Юрія Грицуна прийняти до відома.

Голова засідання                                                   Микола Кондратюк

Секретар засідання                                               Лідія  Яковенко

 


 


ПРОТОКОЛ № 3

засідання громадської ради при Немирівській районній державній адміністрації 
 
м. Немирів                                                                                               25 лютого 2015року
 
Присутні :

ГОЛОДЮК 

Олена Миколаївна 

громадська організація ВО "Держава"

 

ГУЦАЛЮК

Таїса Григорівна 

Немирівська районна організація профспілки                                                      працівників освіти і науки

ДЕНИСЕНКО

Микола Федорович

газета " Мирів"

ЗАГОРУЙКО 

Віктор Миколайович

Немирівська районна організація інвалідів  Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

КОВАЛЬ

Олександр Вікторович

громадська організація "Спортивний  боксерський клуб "Немирів"

КОНДРАТЮК

Микола Васильович

громадська організація "Народна опозиція"

КОНОНОВА

Ірина Борисівна 

громадська організація "Немирівська спілка творчих  ініціатив"

КОРНЕЛЮК 

Григорій Павлович

громадська організація "Майдан Гідності Немирівщини"

КОТИК

Тетяна Григорівна 

громадська організація "Юнкорівська спілка

"Золоте перо"

ЛЕСЬКО              

Олександр Іванович

громадська організація "Україна -Польща-

Німеччина"

МАНГЕР

Юрій Вікторович

Подільський центр прав людини

МОВЧАН

Михайло Іванович

Немирівська районна організація ВФСТ

"Колос"

МОХНИК

Вадим Андрійович

громадська організація "Немирівська районна федерація пауерліфтингу"

ТАРАСОВА 

Галина Миколаївна

Немирівська правозахисна група Подільського центру прав людини

ФЕДОРОВ

Іван Олександрович

Немирівська   районна організація  ветеранів

ЯКОВЕНКО

Лідія Опанасівна

громадське об’єднання Товариство Поляків Брацлавщини "Відродження"

Запрошені: Погорелюк Ю.М. – голова Немирівської районної державної адміністрації

                                           Порядок денний :

1.    Про прийняття до  ГР представників громадських організацій.
2.     Про затвердження Положення про громадську раду при Немирівській районній  державній адміністрації. . 
3. Про затвердження Регламенту роботи громадської ради.
4. Про утворення комісій громадської ради, обрання голів та членів комісій. .
5. Різне.
Голова ГР Кондратюк М.В. повідомив, що на засіданні присутні 16 членів ГР, відсутні з поважних причин 2 чоловіки. Запропонував розпочати роботу ГР. Голосували 
« розпочати» - «за» 14 чол. 
 
По першому питанню порядку денного:
Виступив:Кондратюк М.В, голова ГР, який зачитав присутнім заяви на вступ у члени ГР Костюка М.С., представника гомадского обєднання Немирівського районного осередку "Захисту дітей війни" та Шрамко Світлани Іванівни голови громадського об'єднання «Спілка дітей – інвалідів».
Запропонував прийняти їх у члени ГР.
Голосували: «за» - 16 чол., «проти» - 0 чол., «утримались» - 0 чол.
 
По другому питанню порядку денного:
Виступив: Кондратюк М.В., який зачитав присутнім Положення про ГР та запропонував внести слідуючі зміни до нього:
-         голова ГР має 2 заступники;
-         виключати з членів ГР тих ї учасників, які нене беруть участь у засіданнях ГР два рази підряд протягом 6 місяців;
-         приймати у члени ГР представників новостворених громадських організацій;
-         голова ГР має бути членом колегії РДА;
-         у засіданнях ГР бере участь працівник РДА з правом дорадчого голосу;
-         прийняті ГР рішення обов’язкові до виконання органами державної влади.
За внесення до Положення про громадську раду запропоновані зміни голосували:
«за» - 16 чол., «проти» - 0 чол., «утримались» - 0 чол.
 
По третьому питанню порядку денного: 
Виступив: Кондратюк М.В., голова ГР, який зачитав присутнім проект Регламенту громадської ради.
За запропоновану редакцію проголосували:
«за» - 16 чол., «проти» - 0 чол., «утримались» - 0 чол.
 
По четвертому питанню порядку денного:  
Виступив: Кондратюк М.В., голова ГР, який запропонував створити 4 комісії при ГР :
1 – по боротьбі з корупцією та очищенням влади;
2 – соціальна сфера;
3 – освіти, культури і спорту;
4 – бюджету, фінансів і земельних питань.
 Запропонував  кандидатури на голів комісій та членів комісій.
Запропоновано головою комісії питань  боротьби з корупцією та очищенням влади обрати Мангера Юрія Віталійовича, членами комісії Коваля Олександра, Загоруйка В.М., Яковенко Л. А.,. головою комісії з соціальної сфери  запропоновано обрати Котик Тетяну Григорівну, членами Федорова І.О., Костюк М.Є., Лесько О.І.,  головою комісії з гуманітарних питань обрати Гуцалюк Т.Г., членами Корнелюк Г. П., Мохник В.А., Кононова І.Б.,Денисенко М.Ф., головою комісії з питань економіки, фінансів та земельних питаннях оборати Голодюк Олену Миколаївну, членами Тарасову Г.М., 
 
За створення вказаних комісій, запропонованих голів комісій та членів комісій голосували:
«за» - 16 чол., «проти» - 0 чол., «утримались» - 0 чол.
 
Також Кондратюк М.В. довів до відома присутніх, що план роботи ГР на місяць затверджує голова ГР, план роботи ГР на рік затверджують збори ГР.
Поточні питання:
Кондратюк М.В. – про кабінет для ГР. Загоруйко В.М. Та голова Немирівської РДА Погорелюк Ю.М. запропонували кабінет громадського обєднання ветеранів збройних сил, яке очолює Федоров О.І. З даною пропозицією усі присутні погодились.
 
         Яковенко Лідія Опанасівна, голова громадського об’єднання Товариство Поляків Брацлавщини "Відродження», звернулася до голови РДА з проханням виїхати у смт.Брацлав для обстеження умов проживання пораненого учасника АТО Крилову для вирішення питання про надання його сімї, яка складається з 6 чоловік нового житла, так як кімната, у якій вони проживають малої площі і не придатна для проживання такої кількості людей.
         Голова РДА Погорелюк Ю.М. запропонував спільно вивчити дане питання та розглянути можливість роздати  під квартири закрите приміщення лікарні а люди нехай самотужки зроблять там ремонт. 
         Мовчан М. І. доповів, що дану ситуацію з наданням житла учаснику АТО також тримає на контролі Блок Юлії Тимошенко «Батьківщина». Вони неодноразово зверталися до голови селищної ради Брацлава Тарасової В.С. , надати їм інформацію про житловий фонд, що є на балансі селищнох ради, щоб вирішити дане питання, але голова селищної ради відмовляє їм у наданні бубь-якої інформації. 
 
         Кононова Ірина Борисівна, громадська організація "Немирівська спілка творчих  ініціатив", підняла питання  заробітної плати директора Сокілецького будинку культури, який а одну ставку працює ще на трьох посадах – директор, художній керівник, баяніст. Його заставили написати заяву на 0,5 ставки, хоча у бюджеті були кошти на цілу ставку. Питання в тому, як захистити працівників культури, адже вони працюють за копійки.
 
         Гуцалюк Таїса Григорівна,  Немирівська районна організація профспілки                                                            працівників освіти і науки підняла питання оптимізації кількості шкіл району, яка буде проходити на протязі 6 років. До  РДА та до нас як членів ГР будуть звертатися жителі сіл, чиї школи будуть закриватися.  Прошу при розгляді даного питанняа також при виїзді на місця залучати членів нашої комісії по освіті та особисто мене для того, щоб надати людям кваліфіковану відповідь та роз’яснення. 
         Також закликала підтримувати талановитих дітей та вчителів. 2 березня відбудеться благодійний концерт дітей та вчителів району. Вхід буде безкоштовний а після  концерту буде  проведено збір коштів, які підуть на підтримку учасників АТО.
 
         Голова РДА Погорелюк Ю,М. дану пропозицію підтримав, вніс свої пропозиції щодо проведеня даного заходу. Також запропонував провести конкурс на ескіз пам’ятника загиблим воїнам в АТО.  
         Кондратюк М.В. доручив Гуцалюк Т.Г. зробити з допомогою  інтернету підбір ескізу та кошторис пам’ятника.
         Голодюк О.М. запропонувала провести конкурс на ескіз пам’ятника у будівельному технікумі і доручити це питання Леську О.І., так як він працює у технікумі. З даною пропозицією усі погодились.

            Голодюк Олена Миколаївна, громадська організація ВО "Держава", підняла питання відкриття у прозорому офісі вікна для оформлення закордонного паспорта, як це зроблено у м.Гайсин та м. Тульчин.Голова РДА ПОгорелюк Ю.М. доручив Леську О.І. вивчити дане питання та доповісти про можливість влаштування такого вікна у м. Немирів.

            Голова РДА Погорелюк Ю.М. підняв перед присутніми питання екологічного змісту, а саме надруковану у районній газеті «При бузькі новини» статті, про вивезення на землі Чуківської сільської ради відходів тваринного походження з Вінницької птахофабрики «Курочка ряба». На сьогодні це створює загрозу екологічної катастрофи в межах району а тому просить громадську раду підключитися до розгляду даного питання. Лесько О.І. повідомив, що розпорядженням голови РДА створено комісію з вирішення земельних питань, зокрема щодо використання земель на території району, адже незаконне використання земель призводить до великих втрат бюджету.  Голова РДА також вказав на незаконність використання надр а саме кар’єрів на території району. Запропонував внести зміни до розпорядження про створення даної комісії, а саме включити до складу комісії   голову комісії з бюджету , фінансів та земельних питань Голодюк Олену Миколаївну . Дану пропозицію голови РДА підтримали усі присутні члени ГР.

Голова громадської ради                             ______________  Кондратюк М.В.
 
Секретар громадської ради                         _______________  Тарасова Г.М.

  

 

ПОГОДЖЕНО
На засіданні Громадської Ради
31 березня 2015 року

ПЛАН РОБОТИ
Громадської Ради при Немирівській районній державній
адміністрації на 2015 рік

1. Взяти участь в роботі комісії з пиатнь об»єднання територіальних громад та внести свої конкретні пропозиції по данному питання.
Відповідальні: М.Кондратюк.
Термін виконання: березень-травень 2015 року.
2. Приймати участь в підготовці та проведенні організаційних заходів райдержадміністрації.
Відповідальні: М.Кондратюк. О.Коваль, О.Голодюк
Термін виконання: постійно
3. Систематично проводити засідання Громадської Ради та своєчасно інформувати голову райдержадміністрації про прийняті рішення.
Виконавці: М.Кондратюк, О.Коваль, О.Голодюк
Термін виконання: постійно
4. Вивчити питання використання земель культурної спадщини, що знаходяться на території району.
Виконавець: О.Голодюк
Термін виконання: 3-й квартал 2015 року.
5. Вивчити питання використання приміщень кінотеатру «Іскра», районного суду та приміщення на території професійного ліцею. Внести пропозиції по їх відновленню та використанню.
Виконавці: М. Кондратюк Т.Гуцалюк. Т.Котик
Термін виконання: квітень 2015 року.
6. Вивчити питання реорганізації центральної плащі Немирова та внести пропозиції щодо залучення спонсорських вкладень в її реконструкцію.
Виконавці: Т.Гуцалюк, Т.Котик.
Термін виконання: Травень 2015 року
7. На засіданні Громадської Ради розглянути питання перспективи роботи Громадської Ради та внести відповідні пропозиції голові райдержадміністрації.
Викогнавці: М.Кондратюк
Термін виконання:квітень-травень 2015 року.
8. Вивчити питання щодо реалізації вимог чинного Законодавства України по виділенню земельних ділянок учасникам АТО та винести його на обговорення Ради.
Виколнавець:О,Голодюк
Термін виконання: Травень-червень 2015 року
9. Обговорити на засіданнях комісій та Ради питання функціонування Малого ринку, вивчити проблемні питання та інформувати голову райдержадміністарції.
Виконавці: О.Голодюк.Т.Гуцалюк, Т,Котик.
10. Вивчити питання заповнення вакантних посад керівного складу та спеціалістів райдержадміністації і розробити рекомендації Ради по данному питанні.
Виконавці: М.Кондратюк, О.Коваль, Т.Гуцалюк, Т.Котик
Термін виконання: постійно
11. Провести громадську експертизу плану соціально-економічного розвитку району на 2016 рік. Про результати інформувати голову райдержадміністаціїї.
Виконавець: О.Голодюк
Термін виконання: листопад-грудень 2015 року

Голова Громадської Ради М.Кондратюк

 ОГОЛОШЕННЯ

  28 квітня 2015 року об 11 годині в залі засідань районної Ради відбудеться чергове засідання Громадської ради при Немирівській райдержадміністрації.
  На розгляд Ради пропонуються наступні питання:
1. Розгляд кандидатур на вакантні посади.
2. Питання використання приміщень кінотеатру «Іскра», районного Суду та приміщення на території Пофесійного ліцею.
3. Питання реорганізації центральної площі м. Немирова (кінотеатр, універмаг, костел та районний будинок культури).
4. Перспективи вирішення питання щодо Малого ринку та розгляду даного питання на громадських слуханнях.
5. Про перспективи роботи Громадської Ради та заходи щодо удосконалення І покращення її діяльності.


 
ПРОТОКОЛ №2

Засідання погоджувальної ради Громадської Ради при Немирівській районній державній адміністрації від 9 червня 2015 року


Місце проведення:зал засідань районної ради
Час проведення: 11 година
Присутні члени Громадської Ради: Таїсія Гуцалюк, Микола Кондратюк, Тетяна Котик, Юрій Мангер, Іван Федоров, Сергій Шрамко, Лідія Яковенко, Микола Костюк, Михайло Мовчан.
Запрошені: головаНемирівської РДА Юрій Погорелюк.
Головуючий на засіданні голова Громадської Ради Микола Кондратюк.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про добровільне об”єднання територіальних громад згідно вимог чинного Законодавства України.
СЛУХАЛИ:
По даному питанні голову районної державної адміністрації Юрія Погорелюка, який в своїй інформації відмітив, що районною державною адміністрацією разом з районною радою, проведено комплекс заходів, щодо формування об”єднаних територіальних громад згідно вимог чинного Законодавства України. Проведено відповідні зустрічі та наради з головами місцевих рад, створена відповідна комісія для проведення заходів різного рівня, опрацьовані пропозиції щодо формування територіальних громад. Узагальнені матеріали, в яких пропонується утворити 7 або 3 об”єднані територіальні громади, направлені обласній державній адміністрації. Ми пропонуємо громадській раді активно долучитися до проведення даної роботи.
ВИСТУПИЛИ:
Михайло Мовчан:В першу чергу потрібно думати про людей. Ніхто не проти об”єднання, але потрібно виконувати Закон. Голови місцевих рад повинні донести до кожного жителя своєї громади зміст Закону і його ефективність. А то подзвонили з Києва і сказали, що нам потрібно три. Але не запитали, що хочуть люди. Потрібно їхати до людей і говорити, але я не хочу обіцяти те, чого не можу зробити.
Юрій Магнер: Я відкрив інтернет і переконався,що це потрібно робити. На цей процес потрібно впливати, але написано чітко-цей процес добровільний. І лише тоді можна отримати субвенції. Пропоную зупинитися на трьох об”єднаних громадах.
Таїсія Гуцалюк: Останнім часом при відвідуванні Мельниківець губернатором, ми побували в школах сіл Мельниківець та Червоного. Але в школи під час цього візиту ніхто не заїхав. Якщо ми хочемо об”єднати їх в одну громаду, то мабуть було б доцільно йти до людей, а тим більше де вас чекають. Потрібно доводити до людей, щоб вони знали і орієнтувалися в ситуації. Потрібно вимагати від райдержадміністрації і районної ради, щоб вони вели роботу серед людей. І це сьогодні буде головною пропозицією. Де районна рада, де сесія, яка це питання повинна розглянути.
Іван Федоров: Закон підписаний. Кожний голова ради-це князьок. Інфраструктура у нас ніяка. Потрібно щоб райдержадміністрація і районна рада більше прислухалася до людей і була присутня на наших засіданнях.
Микола Кондратюк: Все що стосується цього питання я детально вивчив і виписав. Зробивши аналіз, приходжу до висновку, що ми повинні задуматись над тим, чи краще буде людям. Тому вважаю перед тим,як роздрібнити на куски район, потрібно подумати про доцільність цього заходу. Поламати легко-відновлювати важко. Моя думка залишити одну громаду з центром в Немирові. Все чітко налагоджено, все діє. І так повинно бути в подальшому.
Віктор Чулко: Якщо коротко, то поки ми даємо себе топтати, то й так будемо жити. Будуть тягнути князьки цю ковдру кожний на себе. Я за одну громаду.
Микола Костюк: Цю процедуру ми повинні розпочати з кількох громад, які об”єднаються, як експеримент. І нехай покажуть, що їм краще жити однією громадою. Мають бути доказані переваги на практиці.
УХВАЛИЛИ:
1. Дане питання винести на обговорення засідання Громадської Ради і рекомендувати голові райдержадміністрації:
а) Питання об”єднання спроможних громад винести на розгляд сесії районної ради.
б) активізувати масово-роз”яснювальну роботу серед населення району шляхом виїзду сформованих груп та бригад з числа представників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів в кожний населений пункт. Зустрічі з людьми вважати основним критерієм у визначенні структури об”єднання спроможних територіальних громад.
г) всі матеріали поїздок, зустрічей з людьми висвітлювати на сторінках районної газети «Прибузькі новини» та районного радіомовлення. На сторінках газети ввести постійну рубрику « Майбутнє нас і наших дітей в територіальній реформі», або інше.
д) пропонуємо утворити не менше трьох об”єднаних спроможних територіальних громад.

Голова Громадської Ради Микола Кондратюк


  ОГОЛОШЕННЯ

про проведення засідання Громадської Ради при райдержадміністрації

   31 березня 2015 року, о 14 годині, в залі засідань районної Ради відбудеться чергове засідання Громадської Ради при райдержадміністрації. На засідання виносяться слідуючі питання:

1. Обговорення плану роботи Громадської Ради.
Інформує голова Ради Микола Кондратюк

2.Про рішення комісії з питань боротьби з корупцією та очищення влади.
Інформує голова комісії Юрій Мангер.

3. Пр рішення комісії з питань бюджету, фінансів та земельних питань.

Інформує голова комісії Олена Голодюк.

4. Різне


 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

      13 березня  2015 року           м. Немирів                                              № 68

 Про громадську раду при районній державній адміністрації

             Відповідно до ст. ст. 35, 37, 38, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", протоколу засідання установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Немирівській районній державній адміністрації  та з метою сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики:

         1. Затвердити громадську раду при районній державній адміністрації у складі, що  додається.

        2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації О.В. Футуймас 

Голова районної державної адміністрації                                                           Ю.М. Погорелюк 


                                                                                                                      Затверджено

 Розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 13 березня   2015 року  № 68

С К Л А Д

громадської ради при районній державній адміністрації

ГОЛОДЮК 

Олена Миколаївна  

громадська організація ВО "Держава"

 

ГУЦАЛЮК

Таїса Григорівна  

Немирівська районна організація профспілки         працівників освіти і науки

ДЕНИСЕНКО

Микола Федорович

газета " Мирів"

ЗАГОРУЙКО 

Віктор Миколайович

Немирівська районна організація інвалідів  Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

КОВАЛЬ

Олександр Вікторович

громадська організація "Спортивний  боксерський клуб "Немирів"

КОНДРАТЮК

Микола Васильович

громадська організація "Народна опозиція"

КОНОНОВА

Ірина Борисівна 

громадська організація "Немирівська спілка творчих  ініціатив"

КОРНЕЛЮК 

Григорій Павлович

громадська організація "Майдан Гідності Немирівщини"

КОСТЮК

Микола Феодосійович

Немирівський районний осередок "Захист дітей війни"

КОТИК

Тетяна Григорівна 

громадська організація "Юнкорівська спілка

"Золоте перо"

ЛЕСЬКО        

Олександр Іванович

громадська організація "Україна -Польща-

Німеччина"

МАНГЕР

Юрій  Вікторович

Подільський центр прав людини

МОВЧАН

Михайло Іванович

Немирівська районна організація ВФСТ

"Колос"

МОХНИК

Вадим Андрійович

громадська організація "Немирівська районна федерація пауерліфтингу"

ТАРАСОВА 

Галина Миколаївна

Немирівська правозахисна група Подільського центру прав людини

ФЕДОРОВ

Іван Олександрович

Немирівська   районна організація  ветеранів

ШРАМКО

Світлана Іванівна

громадська організація "Серця Немирівщини"

ШРАМКО

Сергій Анатолійович

громадська організація "Немирівська рада"

ЯКОВЕНКО

Лідія Опанасівна

громадське об’єднання Товариство Поляків Брацлавщини "Відродження"

 

Керівник апарату районної державної адміністрації                                Олена Футуймас

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Громадської ради

25 лютого 2015 № 2

РЕГЛАМЕНТ

громадської ради при Немирівській районній державній адміністрації.

Загальні положення

1. Регламент громадської ради при  Немирівській районній державній адміністрації (далі – регламент) регулює організаційні та процедурні питання діяльності громадської ради при  Немирівській районній державній адміністрації (далі – громадська рада).

2. Робота громадської ради є відкритою і прозорою.

Громадська рада інформує   Немирівську районну державну адміністрацюї, громадськість про свою діяльність.

Висвітлення діяльності громадської ради здійснюється в порядку, передбаченому Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

3. Громадську раду очолює голова, який обирається у порядок та спосіб, передбачені Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

Голова громадської ради має двох заступників, який обираються у порядок та спосіб, передбачені Положенням про громадську раду та цим Регламентом.

4. Розподіл функціональних повноважень між заступником голови громадської ради (далі – заступник голови), здійснюється головою громадської ради ..

Планування роботи

5. Робота громадської ради проводиться за перспективними (річними), поточними (квартальними) планами, які затверджуються громадської радою.

6. Формування планів роботи громадської ради здійснюється головою громадської ради (або за його дорученням одним із його заступників) спільно із секретарем громадської ради  за пропозиціями постійних комісій громадської ради (у разі їх створення).

План роботи громадської ради на рік затверджується громадською радою на своєму засіданні.

План роботи громадської ради на квартал затверджується головою громадської ради на основі положень плану громадської ради на рік.

Планування роботи громадської ради з проведення громадської експертизи діяльності  Немирівської районної державної адміністрації, громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів,організація заходів у межах проведення  Немирівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення здійснюється з урахуванням вимог відповідних постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України.

7. Плани роботи громадської ради передбачають такі види заходів:

 • чергові засідання громадської ради,
 • засідання постійних і тимчасових комісій (у разі їх створення),
 • проведення громадської експертизи діяльності  Немирівської районної державної адміністрації
 • проведення громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів,
 • заходи в межах проведення Немирівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю,
 • забезпечення інформування Немірівською районною державною адміністрацією, громадськості про діяльність громадської ради,
 • інші заходи в межах повноважень громадської ради.

8. План роботи громадської ради на наступний рік ухвалюється не пізніше, ніж за тиждень до закінчення поточного року.

План роботи громадської ради на квартал затверджується за тиждень до закінчення поточного кварталу.

9. Члени громадської ради та постійні комісії громадської ради (у разі їх створення) подають голові громадської ради свої пропозиції для включення до плану роботи громадської ради на рік та плану роботи громадської ради на квартал за три тижні до закінчення відповідно поточного року чи поточного кварталу.

10. Плани роботи громадської ради на рік та квартал оприлюднюються на офіційному веб-сайті Немирівської державної адміністрації та надсилаються секретарем громадської ради електронною поштою кожному члену ради.

Порядок підготовки та проведення засідань громадської ради

11. Основною формою роботи громадської ради є засідання, які проводяться за потребою, але не рідше ніж один раз на квартал.

Позачергові засідання громадської ради скликаються за ініціативою однієї третини загального складу її членів.

12. Чергові засідання громадської ради скликаються головою громадської ради, а уразі його відсутності виконуючим обов’язки голови громадської ради. З цією метою голова громадської ради узгоджує з уповноваженим представником Немирівської  районної державної адміністрації дату, час і місце проведення засідання громадської ради, формує проект порядку денного/

Секретар громадської ради інформує членів громадської ради про дату, час, місце проведення та проект порядку денного засідання шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою або в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати проведення засідання.

Повідомлення про проведення засідання громадської ради розміщується на офіційному веб-сайті Немирівської  районної державної адміністрації

13. Позачергові засідання громадської ради, із зазначенням порядку денного, скликаються в обов’язковому порядку головою громадської ради на вимогу не менше як однієї третини загального складу членів громадської ради. Вмотивовані вимоги про скликання позачергового засідання громадської ради, підписані їх ініціаторами, разом із проектом порядку денного такого засідання, надсилаються голові громадської ради.

Позачергове засідання громадської ради скликається (проводиться)  не пізніше як у десятиденний строк після дня надходження вимоги про його скликання, поданої відповідно до цього Регламенту.

Рішення про скликання позачергового засідання ухвалюється головою громадської ради протягом трьох днів з дати отримання ним вимоги про його скликання, поданої відповідно до цього Регламенту.

Інформаційне повідомлення про скликання позачергового засідання громадської ради не пізніше, ніж за сім календарних днів до його проведення розміщується на офіційному веб-сайті Немирівської  районної державної адміністрації

14. Засідання громадської ради проводяться відкрито.

На запрошення голови громадської ради у засіданнях громадської ради можуть брати участь інші особи, які не є членами громадської ради.

Уповноважений представник  Немирівської  районної державної адміністрації  бере участь у всіх засіданнях громадської ради без спеціального запрошення.

15. Засідання громадської ради є правоможним, якщо на ньому присутні не менше як половина її членів.

Перед початком засідання громадської ради секретар громадської ради проводить письмову реєстрацію учасників.

16. На початку засідання громадської ради затверджується порядок денний, проект якого пропонується головою громадської ради.

Проект порядку денного, що пропонується головою громадської ради, формується відповідно до плану роботи громадської ради та на підставі пропозицій від членів громадської ради, постійних чи тимчасових комісій громадської ради (у разі їх створення).

17. З кожного із розглянутих питань порядку денного засідання громадська рада має ухвалити рішення. Рішення ухвалюється в такій послідовності: 1) ухвалення проекту рішення за основу, 2) розгляд пропозицій та зауважень учасників засідання громадської ради до проекту ухваленого за основу; 3) ухвалення проекту рішення в цілому з урахуванням прийнятих поправок та пропозицій.

Проекти рішень громадської ради готуються та подаються членами громадської ради або/та постійними, тимчасовими комісіями громадської ради голові громадської ради до початку засідання громадської ради. Усі проекти рішень мають бути подані не пізніше як за сім днів до початку засідання громадської ради.

Усі проекти рішень, що надійшли до голови громадської ради, мають бути доведені до кожного члена громадської ради шляхом розсилки електронної пошти не пізніше як за три дні до початку засідання громадської ради

18. Головує на засіданні громадської ради голова громадської ради або за його дорученням один із його заступників.

19. За звичайних обставин Тривалість засідання громадської ради становить дві години без перерви.

Перерва в засіданні громадської ради може бути оголошена на підставі окремого рішення громадської ради або за ініціативою головуючого на засіданні.

За рішенням громадської ради тривалість засідання громадської ради може бути подовжена не більше як на одну годину.

20. Перше засідання громадської ради після проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради проводиться з урахуванням таких вимог:

1) на першому засіданні громадської ради головує голова лічильної комісії до того часу поки не буде обраного голову громадської ради нового складу;

2) перше засідання громадської ради після проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради скликається (проводиться) головою лічильної комісії у період не пізніше як у десятиденний термін з дня оголошення результатів виборів до громадської ради.

21. Рішення громадської ради ухвалюються відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Підрахунок голосів при голосуванні здійснюється головуючим на засіданні, якщо не прийнято іншого рішення громадської ради перед початком голосування.

В окремих випадках громадська рада може ухвалити рішення про зміну форми голосування перед початком його проведення.

У разі проведення таємного голосування на засіданні громадської ради обирається лічильна комісія.

Рішення громадської ради підписуються головою громадської ради та секретарем.

22. Під час проведення засідання громадської ради секретар громадської ради веде та складає протокол.

23. Рішення громадська рада може ухвалювати також шляхом електронних консультацій між членами громадської ради. Ініціювати таку форму ухвалення рішень може голова та секретар громадської ради.

Процедура ухвалення рішень шляхом електронних консультацій передбачає:

 1. розсилку головою / секретарем громадської ради кожному члену громадської ради проекту рішення з використанням електронної пошти;
 2. встановлення терміну для надсилання членами громадської ради власних зауважень та пропозицій до проекту рішення;
 3. узагальнення пропозицій та зауважень;
 4. підготовку та розсилку головою громадської ради кожному члену громадської ради остаточного варіанту рішення;
 5. голосування членів громадської ради щодо остаточного варіанту проекту рішення шляхом висловлення своєї позиції через електронну пошту;

При застосуванні такої форми ухвалення рішення має бути опитаний кожний член громадської ради.

Організація роботи постійних та тимчасових комісій, експертних груп громадської ради

24. На першому засіданні громадської ради нового складу може бути ухвалено рішення про створення постійних комісій та їх тематику.

25. Експертні групи, тимчасові комісії громадської ради можуть бути створені рішенням громадської ради у разі необхідності. Зазвичай експертні групи, тимчасові комісії створюються для підготовки окремих питань для розгляду на засіданні громадської ради, підготовки та проведення окремих заходів громадської ради.

Експертні групи, тимчасові комісії створюються на визначений період часу.

26. До складу комісій, експертних груп можуть входити члени громадської ради за власним бажанням.

Окремим рішенням громадської ради до складу таких комісій, експертних груп можуть бути включені за їх згодою представники Немирівської  районної державної адміністрації, представники інших інститутів громадянського суспільства з правом дорадчого голосу.

27. Основною формою роботи постійних та тимчасових комісій, експертних груп є засідання, що проводяться у разі потреби.

28. Засідання постійних та тимчасових комісій, експертних груп проводяться відкрито.

29. Постійну та\або тимчасову комісію очолює голова, який призначається рішенням громадської ради з числа членів громадської ради, які входять до складу цієї комісії.

Взаємовідносини громадської ради з Немирівською районною державною  адміністрацією.

30. Голова громадської ради вводиться у склад колегії Немирівської  районної державної адміністрації .

31. Громадська рада готує та подає  Немирівській  районній державній адміністрації щороку пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю. Такі пропозиції мають бути попередньо розглянуті та затвердженні на засіданні громадської ради.

32. Громадська рада  може подавати Немирівської  районної державної адміністрації пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю не передбачені орієнтовним планом проведення таких консультацій. Такі пропозиції від імені громадської ради подаються головою громадської ради на підставі рішення однієї із постійних комісій громадської ради.

33. Голова громадської ради в обов’язковому порядку інформує Немирівську  районну державну адміністрацію про ухваленні громадською радою рішення.

Порядок ініціювання та проведення громадської експертизи діяльності органу виконавчої влади, громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів

34. Громадська рада може ініціювати та проводити в установленому порядку громадську експертизу діяльності Немирівської  районної державної адміністрації, громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів.

33. Рішення про ініціювання проведення громадської експертизи діяльності Немирівської районної державної адміністрації громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів ухвалюється громадською радою виключно на її засіданнях на підставі пропозицій, внесених членами громадської ради.

35. Для проведення громадської експертизи діяльності Немирівської  районної державної адміністрації громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів рішенням громадської ради утворюється тимчасова експертна група (комісія), до складу якої залучаються за бажанням члени громадської ради та представники інших інститутів громадянського суспільства.

36. Результати  проведення громадської експертизи діяльності Немирівської  районної державної адміністрації громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів перед їх оприлюдненням в обов’язковому порядку мають бути розглянуті на засіданні громадської ради.

Порядок висвітлення діяльності громадської ради

37. На офіційному веб-сайті Немирівської  районної державної  адміністрації в обов’язковому порядку розміщується положення про громадську раду, регламент громадської ради, плани роботи громадської ради, протоколи засідань громадської ради, рішення громадської ради, щорічний звіт про діяльність громадської ради, інформація про склад громадської ради, керівний склад громадської ради. В інших засобах масової інформації така інформація може розміщуватися за наявності можливостей.

38. Щорічний звіт про діяльність громадської ради перед його оприлюдненням затверджується громадської радою на своєму засіданні.

39. Розміщення офіційної інформації про діяльність громадської ради на офіційному веб-сайт Немирівської районної державної адміністрації здійснюється секретарем громадської ради за погодженням з головою громадської ради.

40. При взаємодії з засобами масової інформації офіційну точку зору громадської ради може висловлювати голова громадської ради або за його дорученням один із заступників.

У всіх інших випадках члени громадської ради при взаємодії із засобами масової інформації мають зазначати, що вони висловлюють власну позицію, а не колективну позицію громадської ради.

Голова громадської ради при взаємодії із засобами масової інформації та роз’ясненні їм позиції громадської ради має послуговуватися виключно рішеннями громадської ради. У всіх інших випадках голова громадської ради зазначає, що він висловлює власну позицію, яка необов’язково може відображати позицію громадської ради.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства

для утворення громадської ради при Немирівській районній державній адміністрації

м._Немирів_____________                                     12 лютого   2015року

 Присутні :

ГОЛОДЮК 

Олена Миколаївна  

громадська організація ВО "Держава"

 

ГУЦАЛЮК

Таїса Григорівна 

Немирівська районна організація профспілки                                                     працівників освіти і науки

ДЕНИСЕНКО

Микола Федорович

газета " Мирів"

ЗАГОРУЙКО 

Віктор Миколайович

Немирівська районна організація інвалідів  Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

КОВАЛЬ

Олександр Вікторович

громадська організація "Спортивний  боксерський клуб "Немирів"

КОНДРАТЮК

Микола Васильович

громадська організація "Народна опозиція"

КОНОНОВА

Ірина Борисівна 

громадська організація "Немирівська спілка творчих  ініціатив"

КОРНЕЛЮК 

Григорій Павлович

громадська організація "Майдан Гідності Немирівщини"

КОТИК

Тетяна Григорівна 

громадська організація "Юнкорівська спілка

"Золоте перо"

ЛЕСЬКО        

Олександр Іванович

громадська організація "Україна -Польща-

Німеччина"

МАНГЕР

Юрій  Вікторович

Подільський центр прав людини

МОВЧАН

Михайло Іванович

Немирівська районна організація ВФСТ

"Колос"

МОХНИК

Вадим Андрійович

громадська організація "Немирівська районна федерація пауерліфтингу"

ТАРАСОВА 

Галина Миколаївна

Немирівська правозахисна група Подільського центру прав людини

ФЕДОРОВ

Іван Олександрович

Немирівська   районна організація  ветеранів

ЯКОВЕНКО

Лідія Опанасівна

громадське об’єднання Товариство Поляків Брацлавщини "Відродження"

                                   Порядок денний :

1.    Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів
2.    Звіт голови громадської ради про її роботу в період  2013-2014 рр. 
3.Вибори  голови громадської ради.
4.Вибори заступників голови громадської ради.
5. Вибори секретаря громадської ради.
6.Продовжити прийом документів до громадської ради.              
                                                         Вирішили :
1.Звіт голови ініціативної групи про підготовку установчих зборів взяти до уваги.
2.Звіт голови громадської ради про роботу ради за період  2013 – 2014 рр визнати задовільним.
3.Подані кандидатури на посаду голови громадської ради – Кондратюка М.В. , Гуцалюк Т. Г., Коваль О.В.
Відкритим голосуванням  Кондратюк М.В. "за" -9 голосів.
 Головою громадської ради вибраний Кондратюк Микола Васильович.
4.      Відкритим голосуванням заступниками голови громадської ради обрані Коваль О.В – "за" -13 голосів  і Голодюк  О.М. "за" -8 голосів.
5.      Секретарем громадської організації обрано Тарасову Г.М.  "за" 16 голосів.
6.      Кондратюк М.В. так, як деякі громадські організації виявили бажання  увійти до громадської ради – продовжити прийом документів на 10 днів , до 22 лютого 2015 року.
 Голова зборів Яковенко Л. А.
Секретар зборів Тарасова Г.М.
 

 


High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT