Телефони працівників райдержадміністрації

Автор: Адмін вкл. .

 

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

Телефони

 

служб.

   
 

Голова райдержадміністрації

Погорелюк Юрій Миколайович

2-29-65

   
 

Секретар керівника

Хлебова Тетяна Григорівна

2-09-68

   
 

Перший заступник голови райдержадміністрації

 

 

   
 

Заступник голови райдержадміністрації

Бугаков Петро Васильович

2-26-82

   
 

Заступник голови райдержадміністрації

 

2-28-13

   
 

Керівник апарату райдержадміністрації

Кондратюк  Вікторія Василівна 

2-28-85

   
 

Заступник голови райдержадміністрації на громадських засадах, голова районної ради ветеранів

Федоров Іван Олександрович

2-08-32

   

АПАРАТ

Відділ організаційний та роботи з персоналом 

 
 

Начальник відділу

 

2-25-53

   
 

Головний спеціаліст

Ярова Любов Петрівна

2-25-53

   
 

Головний спеціаліст-юристконсульт

Грусевич Наталія Михайлівна

2-25-53

   
 

Головний спеціаліст

Оцупок Олеся Олександрівна

2-25-53

   

Сектор контролю

 
 

Завідувач сектору

Овчарук Петро Васильович

2-29-92

   
 

Спеціаліст І категорії

 

2-29-92

   

Загальний відділ

 
 

Начальник відділу

Марчук Андрій Олександрович

2-26-10

   
 

Головний спеціаліст

Хоменко Наталія Вікторівна

2-26-10

   
 

Оператор комп'ютерного набору

Пасічнюк Катерина Мефодіївна

2-26-10

   
 

Спеціаліст І категорії з питань комп'ютерного забезпечення

 

2-26-10

   

Головний спеціаліст  оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи

 
 

Головний спеціаліст

Задаяна Оксана Віталіївна

2-06-06

   

Відділ фінансово-господарського забезпечення

 
 

Начальник відділу - головний

бухгалтер

Черната Надія Дмитрівна

2-29-29

   
 

Головний спеціаліст

Вакар Тетяна Олексіївна

2-29-29

   
 

Інспектор з питань бухгалтерського обліку та звітності

вакансія

     

Відділ інформаційної діяльності та  комунікацій з громадськістю

 
 

Начальник відділу

Пасічник Анатолій Олександрович

2-25-77

   
 

Головний спеціаліст

Рудь Юлія Сергіївна

2-25-77

   
 

Головний спеціаліст

Томашевський Павло Володимирович

2-35-77

   
           

Відділ по роботі з громадянами

 
 

Начальник відділу

Головний спеціаліст

Патара Надія  Степанівна

Панченко Олена Володимирівна

2-28-81

 

     

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 
 

Начальник відділу

Балтовський Олексадр Володимирович

2-37-56

   
 

Головний спеціаліст

Паламарчук Валентина Іванівна

2-36-66

   
 

Головний спеціаліст

Пузаєнко Леся  Федорівна

2-36-66

   

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Управління агропромислового розвитку

 
 

Начальник управління АПР

Перевознюк Олександр Володимирович

2-05-01

   
 

Приймальна

Овсяницька Любов Михайлівна

2-07-04

   
 

Заступник начальника управління АПР- головний бухгалтер

Горбенко Катерина Михайлівна

2-26-23

2-30-33

   

Управління економіки

 
 

Начальник управління

Яхно Олександр Михайлович

2-17-06

   
 

Начальник відділу розвитку підприємництва та торгівлі

Рибалко Жанна Анатоліївна

2-17-06

   
 

Адміністратор

Угнава Лариса     Михайлівна

2-36-69

   

Управління соціального захисту населення

 
 

Начальник управління

 Дзюбак Іван Павлович

2-27-84

   
 

Заступник начальника-начальник відділу праці

Коваленко Віталій Михайлович

2-12-87

   
 

Заступник начальника – начальник відділу соціального захисту населення

Надєїна Світлана Сергіївна

2-12-87

   
 

Заступник начальника

Топольська Тетяна Миколаївна

2-04-50

   
 

 

 

 

   

Фінансове управління

 
 

Начальник управління

Скрипніченко Людмила В’ячеславівна

2-29-62

   
 

Заступник начальника управління

Троян Оксана Вадимівна

2-09-86

   
   

Приймальна

2-06-82

   

Відділ сім'ї, молоді та спорту

 
 

Начальник відділу

Астаніна Валентина В'ячеславівна

2-27-84

   

Відділ містобудування та архітектури

 
 

Начальник відділу

 

2-34-87

   
 

Головний спеціаліст  відділу

Осадчук Ігор Володимирович 

2-34-87

   

 

Відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури

 

 
 

Начальник відділу житлово-комунального господарства

Грицун Юрій Петрович

2-31-67

   
 

Головний спеціаліст

Тимчук В'ячеслав Васильович

2-31-67

   

Відділ освіти

 
 

Начальник відділу

Томенко Олег Олексійович

2-27-18

   
 

Головний спеціаліст  відділу

Чега Валентина Анатоліївна

2-25-64

   
 

Головний спеціаліст

Тиличкун Галина Вікторівна

2-25-64

   
 

Головний спеціаліст

Ємець Наталія Василівна

2-25-64

   
   

Приймальна

2-28-18

   

Відділ культури та  туризму

 
 

Начальник відділу

Мазур Валерій Миколайович

2-27-56

   
 

Спеціаліст І категорії

Рудник Ольга Анатоліївна

2-21-51

   
 

Спеціаліст

Денисенко Микола Федорович

2-27-56

   

Сектор  з питань безпеки життєдіяльності населення та взаємодії з правоохоронними органами

 
 

Завідувач сектору

Мараховський Ярослав Миколайович

2-25-03

   
 

Головний спеціаліст

 Скрипніченко Ігор Олександрович

2-25-03

   

Служба у справах дітей

 
 

Начальник служби

Кіцула Любов Іванівна

2-36-80

   
 

Начальник відділу з питань захисту дітей

Бугакова Юлія Олександрівна

2-36-80

     
 

Начальник відділу опіки і піклування

Оцупок Наталія Мусіївна

2-25-88

   
 

Головний спеціаліст

Бублик Таїса Вікторівна

2-25-88

   
 

Головний спеціаліст

Путій Андрій Сергійович

2-36-80

   
 

Головний спеціаліст-бухгалтер

Шрамко Наталія Вікторівна(декр.відп.)

2-36-80

   

Архівний відділ

 
 

Начальник відділу

Ємець Ірина Іванівна

2-28-73

   

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ

працівників районної ради

 
 

Голова районної ради

Дзевелюк Володимир Дмитрович

2-12-05

   
 

Секретар керівника - діловод

Кушнір Оксана Олексіївна(декр.відп.)

2-04-42

   
 

Заступник голови районної ради

Укринський Сергій Віталійович

2-16-74

   

Виконавчий апарат

 
 

Керуючий справами  виконавчого апарату районної ради

 

2-18-69

   
 

Начальник орг. відділу метод забезпечення  органів місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради

Тригуб Валерій Степанович

2-18-69

   
 

Заст.начальника орг..від.метод.забезп.органів місц.самовр.апар.районної ради

Добровольська Галина Петрівна

2-13-05

   
 

Начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради

Шрамко Олена Олександрівна

2-15-49

   
 

Головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради

Донець Олександр Олександрович

2-13-05

   
 

Заст..нач.заг.від.-юрист вик.ап.районнохї ради

Волощук Ігор Анатолійович

2-15-49

   
 

Заст..нач.від.метод.заб.вик.ап.районної ради

Гончарук Сергій Володимирович

2-18-69

   
 

Заст..нач.заг.від.по роботі із зверн.гром.ап.рай.ради

Макух Наталія Анатоліївна

2-15-49

   

Районні служби міністерств та відомств України

 
 

Управління, відділ, служба

Керівник

Робочі телефони

 
 

Прокуратура Немирівського району

Гайду Сергій Васильович

2-25-00

2-25-07

   
 

Немирівська районна виконавча дирекція Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Білієнко Таміла Володимирівна

2-16-83

2-26-30

   
 

Відділ Держгеокадастру  у Немирівському районі Вінницької області (начальник)

Євпак Андрій Миколайович

2-33-87

2-08-31

   
 

Юридична консультація

Дейнека Петро Антонович

2-16-52

   
 

Відділ насіннєвого контролю Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Державної  інспекції сільського господарства у Вінницькій області

Клітний Юрій Михайлович(нач.)

Дергалюк Любов Василівна(інспект.)

Соколов Віталій Анатолійович(пров. спеціаліст)

2-26-32

   
 

Відділ РЕР ДАІ з обслуговування м.Немирів та Немирівського району, смт. Тиврів та Тиврівського р-ну підпорядкованому УМВС України у Вінницькій області

Джежула Іван Васильович

2-27-92

2-24-58

   
 

Державна фітосанітарна інспекція з Вінницької області(провідний спеціаліст, державний фітосанітарний  інспектор  Немирівського ПКР(пункт карантину рослин)

Дикун Вікторія Василівна

2-06-33

   
 

Немирівський районний сектор Управління ДСНС України у Вінницькій області

Довгий  Олександр Петрович

2-25-35

   
 

Контрольно-ревізійний відділ у Немирівському районі

 

2-26-50

2-04-17

   
 

Районне управління юстиції

 

(в.о.) Скиба Тетяна Миколаївна

2-09-95

   
 

Головний Державний інспектор по Східному регіону управління контролю за будівництвом об"єктів, якістю будівельних матеріалів та державного нагляду

Костенко Віктор Олександрович

     
 

Управління ДПС України у Вінницькій області, кримінально-виконавча інспекція Немирівського району Гайсинського міжрайонного відділу

Кравченко Людмила Олександрівна

2-39-49   

   
 

Департамент екології та природних ресурсів  у Немирівському районі (головний спеціаліст відділу комплексного управління природоохоронною діяльністю)

Лісовенко Олена Віталіївна

     
 

Немирівська районна спілка ветеранів війни в Афганістані(воїнів-інтернаціоналістів)

Ліщишин Іван Михайлович

2-17-95

   
 

Районний військовий комісаріат

Лівкутник Юрій Володимирович

2-24-10

2-17-31

   
 

Районний відділ головного управління МВС України у Вінницькій області

Грушко Руслан В'ячеславович

2-25-24

2-25-52

   
 

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 Марценюк Катерина Василівна

2-21-76

   
 

Служба ДПРЧ-13 м.Немирів ( начальник) старший лейтенант служби цивільного захисту

Мельник Василь Петрович

2-25-35

   
 

Митний пост "Немирів" Вінницької митниці Міндоходів

Мельник Віктор Васильович

2-19-80

   
 

Районний центр зайнятості

Мельник Людмила Семенівна

2-25-97

2-14-88

   
 

Управління статистики у Немирівському районі

Мороз Галина Михайлівна

2-17-19

2-26-79

   
 

 Районний суд

Науменко Сергій Михайлович

2-16-43

2-20-49

   
 

Управління Держ. казначейської служби України у Немирівському районі Вінницької області

Неголюк Олександр Володимирович

2-26-25

2-28-41

   
 

Дільниця первинних мереж  ВАТ "Укртелеком" (ДЛКЗ-212)

Неселовський Віктор Євгенович

2-29-68

2-26-60

   
 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій Немирівський районний сектор(головний державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського р-ну)

Нікіфоренко Валентин Юрійович 

2-25-35

   
 

Відділення ДАІ з обслуговування амін.території Немирівського району та автомобільно-технічної інспекції

Кушнір Богдан Вікторович

2-26-84

2-07-26

   
 

ГВП Вінницького ОДПІ, полковник Вінницької податкової міліції  

В.о.начальника відділу по оперативному обслуговуванню ДПІ у Немирівському районі, майор податкової міліції

Покорук Неля Миколаївна

Кушко Юрій Володимирович

2-14-87

   
 

Реєстраційна служба  районного управління юстиції ( начальник)

Рубаненко Наталія Юріївна

2-17-08

   
 

Немирівський міжрайонний відділ УДСБЕЗ України у Вінницькій області

 Рудь Олександр Семенович

2-25-52

   
 

 Немирівський МРВ УСБУ у Вінницькій області

Урдзік Сергій Валерійович

Кравченко Геннадій Володимирович (заст.)

Черговий

2-26-88

2-25-89

   
 

Виконавча служба

Скиба Тетяна Миколаївна

2-07-01

   
 

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві

Теслюк Віктор Михайлович

2-22-46

2-20-34

   
 

Управління ветеринарної медицини

Ткач Володимир Леонтійович

2-05-51

2-19-54

   
 

Відділення державної служби охорони при Немирівському РВ УМВС України у Вінницькій області

Яхно Вадим Борисович

Ткаченко  Леонід Федорович(заст..)

2-17-12

2-06-23

   
 

Управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі

Хоменко Василь Олександрович

2-15-83

2-27-16

   
 

Начальник взводу № 2 ДПС  м. Немирів

Хоменко Олександр Пилипович

2-18-09

2-25-08

   
 

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

Черкес Костянтин Миколайович

     
 

Немирівська об"єднана Державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Вінницькій області

Чуба Віталій Володимирович

2-30-90

2-04-24

   
 

Відділ реєстрації актів цивільного  стану

Яцишина Тетяна Сергіївна

2-16-51

   

Підприємства, установи та організації

 
 

Філія   ВОКСЛП "Віноблагроліс Немирівський "Райагроліс" 

Басовський Микола Зіновійович

2-25-19

   
 

ТОВ "Будівельна компанія

"Будкомплекс"

Бачило Олександр Петрович

2-17-57

   
 

ТОВ фірма "Тіара"

Бевз Наталія Андріївна

2-19-91

   
 

"Промінвестбанк"

Безмощук Руслан Миколайович

5-17-61

   
 

Немирів оптово роздрібне об’єднання РСС

Гайдученко Раїса Олександрівна

2-28-08

   
 

ТОВ "Будівельник"

Білієнко Олександр Васильович

2-25-66

2-05-43

   
 

Районна редакція радіомовлення

Вдовцова Оксана Олександрівна

0677056501

   
 

Немирівське відділення КБ “Київська Русь”

Вечірко Олена Микитівна

2-30-82

   
 

ЗАТ "Комбікормовий завод"

Гаврилюк Петро Васильович

3-72-32

   
 

ВАТ "Немирів  "Райагрохім"

Гавришко Микола Сергійович (голова правління )

Кобілінський Василь Іванович (заступник голови правління)

2-17-48

   
 

Немирівське МПД(місце провадження діяльності)ДПС та ЛГП»Укрспирт»(ДП»УКРСПИРТ»)

Гапоненко Геннадій Якович(т.в.о.керівника Немирівського МПД)

2-24-54

Ф.2-25-06

   
 

Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області

Герасименко Леонід Михайлович

2-19-65

   
 

Сокілецька спілка

Григор’єв Олег Іванович

     
 

ТОВ „ Немирів Газ-Сервіс”

Грушко Віктор Петрович

2-29-32

2-35-15

   
 

ТОВ "ЛНВ ЛІМІТЕД"

Сорочинський Юрій Валерійович

2-06-31

2-04-82

2-04-66

   
 

ДП  "Дитячий санаторій "Сокілець" ЗАТ "Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укр - профоздоровниці"

Гончар Павло Миколайович

3-21-41

3-21-68

3-21-69

   
 

ВАТ "Немирів РП "Агромаш"

Гнасько Павло Петрович

2-27-32

2-27-30

   
 

ЗАТ "Райагропроменерго"

Гончарук Валентин Антонович

2-28-59

   
 

ТОВ "Грабовецький гранітний кар'єр"

Дідух Микола Андрійович (директор)

Шевчук Сергій Миколайович ( вик.директор)

5-42-45

   
 

ВАТ "Трикотажник"

Горобець Тамара Миколаївна

2-08-59

2-08-20

   
 

АППБ "Аваль"

Гудима Петро Володимирович

2-18-33

2-28-74

   
 

Райком профспілки працівників освіти

Гуцалюк Таїсія Григорівна

2-05-95

   
 

Брацлавське лісництво

Дан Михайло Михайлович

5-10-72

   
 

Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

Демиденко Любов Леонтіївна

2-25-45

   
 

Ситковецьке лісництво

Довженко Борис Петрович

6-21-31

   
 

Немирівський відділ МБТІ

Загоруйко Леонід Іванович

2-19-71

   
 

Немирівське відділення АБ  “Енергобанк”

Загоруйко Людмила Іванівна

2-26-20

   
 

Райком профспілки працівників АПК

Загоруйко Михайло Данилович

2-27-97

   
 

Поштове відділення

Злобіна Галина Василівна

2-26-94

   
 

Свято-Троїцький Ставропігійський жіночий монастир

Ігуменія Галина (Херувіма)

2-28-78

   
 

ВСП «Самчинецьке кар"єроуправління»

Клейменов Василь Іванович

2-29-45

3-55-41

   
 

Державна нотаріальна контора

Кнап Людмила Павлівна

2-20-41

   
 

Немирівська районна спілка споживчих товариств (голова правління)

Коба Микола Михайлович

2-24-08

2-26-45

   
 

КП Немирівський ринок

Кобринчук Федір Миколайович

2-28-52

   
 

Немирівське лісництво

Ковальчук Леонід Якович

2-16-29

   
 

Редакція газети "Прибузькі новини"

Сквірська Тетяна Григорівна

2-29-59

2-28-98

   
 

Центральна районна бібліотека

Коваль Олена Анатоліївна

2-27-52

   
 

Районна лікарня ветмедицини

Коваль Сергій Вікторович

2-26-71

   
 

КП Немирівська СПМК-63

Ковальов Микола Іванович

2-17-85

   
 

Немирівський комбінат комунальних підприємств

Колісник Ігор Сергійович

2-16-17

2-24-84

   
 

Спортивно-технічний клуб ТСОУ

Король Сергій Васильович

2-29-01

   
 

НАСК "Оранта"

Косаківська Неля Василівна

2-06-72

   
 

Немирівський КГХ

Костина Людмила Вікторівна

2-25-84

2-05-42

   
 

Птахокомбінат "Немирівський"

 

3-42-33

   
 

Немирівське ТВ БВ Ощадбанку(керуючий)

Кривда Тетяна Єфремівна

2-06-90

   
 

ВАТ АТП 10547

Кузьменко Микола Володимирович

2-24-02

2-09-69

   
 

ПП „Земельно-кадастрове бюро”

Кушнір Олена Федорівна

2-20-91

   
 

ЗАТ "Веселка"

Лерман Петро Семенович

2-16-01

   
 

Райсількомунгосп

Лещенко

Володимир Валентинович

2-26-93

   
 

Приватний нотаріус

Люлько Ліана Миколаївна

2-24-22

 
 

Дитячий оздоровчий табір "Дружба"

Лютюк Богдана Валентинівна

4-15-70

4-15-69

 
 

Укрсоцбанк

Максименко Галина Михайлівна

2-18-39

   
 

Районна друкарня

Мальований Володимир Іванович

2-18-23

2-28-91

   
 

"ВТБ-банк"

Мороз Галина Володимирівна

2-28-20

   
 

ТОВ "Інтер-Фуд" філія "Тульчинка"

Мороз Іван Васильович

     
 

ТДВ "Брацлав"

Михайленко Микола Кирилович

Михайленко Петро Миколайович

5-14-41

2-25-59

   
 

СТОА смт. Брацлав

Михайленко Сергій Миколайович

5-14-31

   
 

Брацлавський психоневрологічний інтернат

Обертосюк Галина Дмитрівна

5-11-96

5-11-97

   
 

ВАТ " Немирівська нафтобаза”

В.о.Остапенко Олег Сергійович

2-26-90

2-08-23

   
 

Брацлавська лікарня

Оцупок Юрій Петрович

5-10-59

   
 

Автовокзал

Оцупок Леонід Васильович

2-29-14

2-29-89

   
 

Товариство мисливців та рибалок

Панасюк Євгеній Борисович

2-26-06

   
 

Немирівське ССТ

Педоренко Анатолій Филимонович

2-27-04

2-07-14

   
 

Залізнична станція

 

2-16-49

   
 

Немирівське міжрайонне управління Держсанепідемслужби у Вінницькій області(начальник)

Педос Сергій Миколайович

2-25-04

   
 

ВАТ “Немирівська ветеринарна аптека”

Підборська Валентина Олександрівна

2-06-02

   
 

Філія „Немирівська ДЕД”

Погребняк Віктор Олексійович

2-08-64

2-27-25

   
 

ЗАТ "Центральна аптека"

Поліщук Андрій Якович

2-24-03

2-29-34

   
 

Банк „Надра”

Порохова Лариса Яківна

2-26-03

   
 

ВАТ АТП 10510

Рудь Микола Григорович

2-16-91

2-05-98

   
 

Немирівська дільниця Гайсинського МУГГ(начальник)

Ратушняк Анатолій Степанович

2-16-41

   
 

Начальник відділення гемодіалізу Немирівської ЦРЛ

Селезньова Ірина Борисівна

     
 

Кіновідеомережа

Ситник Іван Іванович

2-29-53

2-26-98

   
 

Ситковецький паливний склад

Скрипник Олег Дмитрович

6-21-55

   
 

СП Комбінат кооперативної промисловості

Сокольвак Павло Дмитрович

2-16-53

2-25-23

   
 

Центральна районна лікарня

 Ткачук Павло  В"ячеславович

2-27-48

2-17-82

   
 

ПАТ "Вінницяобленерго"

Немирівські електричні мережі Структурна одиниця

Тисячук Олег Дмитрович

2-99-97

2-17-04

   
 

Немирівське відділення Укрсіббанку

Турбовець Ольга Миколаївна

2-29-87

   
 

ТОВ "Каролінський елеватор"

Турбовець Сергій Борисович

3-72-43

   
 

ТОВ Амбар +"(комерційний директор)

Філюк Віталій Олександрович

2-17-77

2-24-21

   
 

Філія електорозв'язку ЦТЄ №1 ВАТ "Укртелеком"

Франчук В'ячеслав Олександрович

2-29-10

   
 

ТОВ "Райміжгоспшляхбуд"

Хіхлач Григорій Антонович

2-28-97

2-20-28

   
 

Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України"(завідувач)

Хмара Анатолій Петрови

2-25-04

   
 

Районна організація ТОВ Червоного  Хреста України

Хоменко Галина Михайлівна

2-19-67 

   
 

ЦТП №14 Вінницької філії ПАТ «Укртелеком»(начальник)

Хоменко Володимир Федорович

2-14-44

2-22-35

2-18-11

(селект.)

   
 

Немирівський паливний склад

Хоменко Дмитро Іванович

2-27-17

   
 

Філія „Немирівський райавтодор”

Царенко Василь Дмитрович

2-28-29

   
 

ДП Клінічний санаторій "Авангард" ЗАТ Укрпрофоздоровниця

Цвень Петро Васильович

2-17-62

2-17-13

   
 

Інженер цеху обслуговування споживачів зв"язку № 2  Вінницької дирекції

Чернецький Олександр Михайлович

2-25-11

2-28-58

   
 

Автомагазин -запчастини

Черната Петро Сергійович

2-16-88

2-32-66 бух.

   
 

Вінницька філія  ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу"

Чубенко Віктор Григорович

2-18-52

   
 

Приватбанк

Чухно Олексій Михайлович

2-16-67

   
 

Філія „Вінницявтормет”

Щур Володимир Петрович

3-72-89

   
 

ТОВ "Брік"

Швець Іван Іванович

2-17-49

   
 

ТОВ "Завод залізобетонних виробів"

Шлапак Іван Васильович

2-16-63

   
 

ТОВ "Немиріврембуд"

Шрамко Петро Петрович

2-24-32

2-06-36

   

Навчально-освітні заклади

 

 

Технікуми і профтехучилища

 
 

Брацлавський агроекономічний коледж ВДАУ

Рижмань Дмитро Іванович

2-26-27

5-17-25

   
 

Немирівський коледж буд-ва та архітектури  Вінницького національного аграр.університету

Молодих Валерій Леонідович

2-28-94

2-04-94

   
 

Немирівський професійний ліцей

Попатенко Микола Іванович

2-27-80

2-05-87

   

Загальноосвітні школи

 
 

В.Кропивнянська 

БІЛОШИЦЬКА

Людмила Василівна

3-64-46

   
 

Гуньківська

Токар Олена Володимирівна (в.о.)

3-46-86

   
 

Никифоровецька

КОРІНЕНКО  Ольга Володимирівна

3-41-19

   
 

Бондурівська

Чега Олександр Миколайович

3-67-41

   
 

Вишковецька

ВАСИЛЬЧУК

Світлана Володимирівна

5-33-37

   
 

Криковецька

ПАСІЧНИК  Алла Анатоліївна

3-43-40   

   
 

Дубовецька

ГАВЕНКО Віталій Єремійович

3-76-29

   
 

Монастирецька

Веретковська Юлія Миколаївна

2-29-20

   
 

Рубанська

ШЕВАНЮК  Ігор Юхимович

3-57-45    

   
 

Бугаківська

ГРИГА Тетяна Миколаївна

3-42-40

   
 

В.Бушинська

КОЗОРІЗ  Валентина Савівна

3-81-54            

   
 

Ометинецька

ДОНЧЕНКО

Анатолій Миколайович

3-78-48

   
 

Чуківська

Степанюк В"ячеслав Олексійович

3-74-41   

   
 

Сокілецька  

ЖУК Леонід Михайлович

3-21-19  

2-22-17

   
 

Новоселівська

ЗЕЛІНСЬКИЙ

Юрій Тимофійович

5-23-13

   
 

Червонянська

ІЩУК Анатолій Петрович

3-73-41

   
 

Гриненська

КАЛИТА Віктор Павлович

5-14-99

   
 

Каролінська

КОТИК Тетяна Василівна

3-72-00

   
 

Кіровська

КИСИЛИЦЯ Степан Федорович

3-51-52

   
 

Стрільчинецька

КОЛОДІЙ  Ганна Миколаївна

3-75-40

   
 

Ковалівська

КривошЕя Володимир Іванович

3-35-89   

   
 

Ситковецька

Маринич Олександр Іванович

6-21-33

   
 

Н.Обиходівська

Собченко Марина Василівна

4-14-95

   
 

Зяньковецька

МИЗИН Василь Віталійович

5-54-72

   
 

 

 

     
 

Вовчоцька

БАСОВСЬКА Олена Володимирівна

5-13-33

   
 

Юрковецька

 ШКЛЯРУК  Надія Григорівна

3-95-40

   
 

Райгородська

ПАНАСЮК Ніна Вікторівна

3-55-45

   
 

Немирівська № 2

ГУДИМА  Тетяна Анатоліївна

2-24-28

2-26-28  

   
 

Медвежанська

Коба Ігор Дмитрович

36-5-46       

   
 

Марксівська

СЛІВІНСЬКИЙ

Володимир Броніславович

5-16-88

   
 

Мельниківська

ЦЮПКА  Тетяна  Василівна

3-73-40               

   
 

Воловодівська

Сологуб Любов Сергіївна

3-02-57

   
 

Брацлавська № 1

ЖУРАКІВСЬКА  Оксана Олегівна

5-14-65  

5-14-64   

   
 

Немирівська № 1

БЕСП"ЯТЧУК  Наталія Вікторівна

2-28-37 

2-26-15

   
 

Боблівська

ХЛІМЕНКО Раїса Василівна

3-62-35

   
 

Обідненська

ШВЕЦЬ Ніна Петрівна

3-77-40

   
 

Байраківська

Гнатенко Людмила Олексіївна

3-44-40

   
 

Муховецька

ШРАМКО Світлана Іванівна

3-53-29   

   
 

Червонянська

ІЩУК Анатолій Петрович

     

 

Школи-інтернати

 
 

Ситковецька

ГУЦАЛЕНК Михайло Дмитрович

6-21-40

   
 

Немирівська

Кондратюк Василь Якович

2-17-70

2-27-58

   
 

Брацлавська

КУЛЯС Ніна Олексіївна

5-13-68

   

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT